13/06/2026
Hvala Užičanima❤️
I Naim Leo Beširiju i svima koji su uprkos konstantnom ometanju naprednjaka cele večeri ostajali da razgovaramo o Evropi i kako da takvim šikanama sviramo kraj!
Da li želimo da su svi jednaki pred zakonom i da nema povlašćenih? Da li želimo da svako ko krade i vara ide u zatvor? Da je najveći patriotizam da svi plaćaju porez, a najveća izdaja da vlast krade sopstvenu državu i građane? Da vas ne vređaju predsednik države i premijer što želite na more sa decom i da se još i toga stidite, dok svoju šalju privatnim lux Falkonima? Ako je odgovor na svo ovo da, a sigurna sam da jeste, onda ste vi siguran podržavalac Evropske unije, jer to je Evropa: vladavina prava i prava podela vlasti, slobodni mediji i izbori i istinska borba protiv korupcije. Kada prevedemo na život i svakodnevnicu, to nisu nikakvi birokratski uslovi iz Brisela, već želje nas samih da živimo od svog rada, a ne od milosti partijskih kartela. I da se zna red. Kao i da niko nije iznad zakona, pa tako ni braća Vučić sa svojim kartelom!