Zemlja pristojnih ljudi - Demokratska Srbija

Zemlja pristojnih ljudi - Demokratska Srbija Ljudi, samo jedan zivot imamo!!! :) Ova stranica ne podrzava vredjanje, pozivanje na, linc, rusenje, unistavanje, ubijanje tj. Zivela Srbija!!!

Stranica je napravljena kako bi okupila sto veci broj ljudi koji uprkos svim svojim razlikama imaju barem jednu stvar zajednicku, a to je da Srbija konacno pocne da lici na jednu pristojnu, demokratsku, slobodnu zemlju u kojoj svi zive normalno i posteno od svog rada!!! bilo kakve nelegalne, zakonom kaznjive radnje!!! U redu je iskazati nezadovoljstvo koje je veoma veliko i sveprisutno u narodu, a

li moramo da shvatimo da smo samo svi mi ti koji ce konacno Srbiju izvesti na pravi put!!! Cuda se nece sama desiti, mi cemo ih napraviti!!! Pozdrav svima!!! :)

Толико о међународном угледу...Није проблем што брука себе, проблем је што представља нашу државу Србију.
20/01/2023

Толико о међународном угледу...

Није проблем што брука себе, проблем је што представља нашу државу Србију.

11/07/2018

“Ako mi je išta odvratnije od priče o nebeskoj Srbiji i Srbima kao nebeskom narodu, to je priča o genocidnom karakteru srpskog naroda. I jedno i drugo je ista kuhinja. I jedno i drugo je mit o kolektivnoj odgovornosti, bilo da je ta odgovornost pozitivna ili negativna. Ta priča o denacifikaciji srpskog naroda je čista glupost. Sa milion izbeglica u Beogradu i Srbiji, i bez Srba u Krajini, u Sarajevu i na Kosovu, da mi neko priča o kolektivnoj odgovornosti i o tome da treba denacifikovati Srbe, to je cinično!“ – dr Zoran Đinđić

25/06/2018

Turski birači izašli su na istorijske predsedničke i parlamentarne izbore, i – učinili Erdogana još moćnijim. Opoziciji će nakon izbora biti još teže. Ali i Evropskoj uniji, ocenjuje urednica DW na turskom Seda Serdar.

31/03/2017

Dragi ljudi situacija je veoma jednostavna. Za otprilike 70č znaćemo da li ON trči poslednji krug ili će većina NAS početi da se sprema za trke preko granica!!! Mislite o tome 02.04. i zato BEZ STRAHA jer IMA NAS !!!!!!!!!!!!!!!

29/03/2017

Poštovane dame i gospodo, dođite danas u 18č na Trg Republike u Beogradu da podržite gospodina Sašu Jankovića, budućeg predsednika Srbije!!!

22/03/2017

Njihove "iskrene" suze i naše prave se veoma razlikuju! Juče je to bila Nataša Jeremić, sutra to može biti bilo ko od NAS!!! Napravi razliku, izađi i glasaj!!!

Izvinjavamo se na lošije odrađenom snimku, smatramo da je bitna poruka i suština!

21/03/2017

VREME JE DA SE SASTANEMO U BUDUĆNOSTI, SVI MI!!!

20.03.2017 je pored proleća bio i svetski dan sreće. Da li nam je lepo što je stiglo proleće? Svakako da jeste, ali nismo srećni. Tužni smo. Sve ono što se dešava našoj lepoj zemlji direktno utiče na svakog od nas. Čini nas tužnim, nesrećnim, pesimističnim...
Vreme je da kao ljudi stanemo tome na kraj. Sada kada konačno imamo šansu, poslednju, da uradimo nešto kako treba. Kako? Tako što ćemo danas 21.03 kada ustanemo pogledati se u ogledalo i reći u redu, to je to, ovo je taj trenutak. Ovo je ta budućnost! Kakvu god da ste je zamišljali i kakva god da je trebala da bude, ona je ovakva kakva je i jedino je MI možemo menjati!!!
Malo je ostalo vremena do ovih predsedničkih izbora. MI smo ova zemlja, država. MI možemo jedini da utičem na dešavanja i promene u njoj. Imamo sve, samo je potrebno da upalimo svetlo i "ugasimo" mrak! Ne dozvolimo da nas taj isti mrak koji se nadvija poslednjih 5 godina ubedi u suprotno. Malo je on tu. MI smo mnogo duže ovde. Uspeo je taj isti mrak da nas umrtvi i u velikoj meri ubedi da je on rešenje i glavni, ali nije i niti će biti tako!
Želimo Vam svima da 20.03.2018. dočekate proleće i dan sreće, zaista i u potpunosti srećni u Srbiji koja pripada svima NAMA u kojoj se radi da bi se popravilo sve što je uništeno, pogaženo i obezvređeno. Koja zaista napreduje iz dana u dan u svakom pogledu. U Srbiji gde kada se probudimo prvo što čujemo nije premijer AV je... nego ptice, dečiji smeh, ljude koji se osećaju malo bolje i sigurnije. Srbiji koja je shvatila da je sada, baš ovaj trenutak, zapravo ta budućnost u kojoj se sastajemo svi MI i hrlimo dalje. Srbiji koja će svako proleće i dan sreće dočekati sve lepša, bolja, vedrija i srećnija!!! Sve to biće jedino moguće ako 2. i 16. aprila uspemo svi MI!!! Mi verujemo da hoćemo, verujte i VI!!!
Za srećniju budućnost, za NAS, za SRBIJU!!!

12/03/2017

!!!

Danas 12-og marta 2017-e godine stojimo svi MI, zajedno, pred još jednom, ovog p**a zaista poslednjom šansom. Mnogo se kalkulisalo, pričalo i trošilo vremena poslednjih dana što na duhove prošlosti poput Nenada Čanka i Čedomira Jovanovića što na čoveka (Beli Preletačević) koji da je ovo ona Srbija koju je Zoran Đinđić video u svojoj viziji budućnosti bi svojom pojavom samo još više doprineo nekoj lepšoj atmosferi i zabavio narod onako kako takvi ljudi to najbolje umeju. Nažalost on danas daje sliku Vučićeve Srbije, koja je davno prestala da se smeje i bude srećna, iz koje ljudi odlaze u kojoj se događa sve ono što smo mislili da nikada više neće, a ništa od toga nije dobro.
Tu dolazimo ponovo do predsedničkog kandidata kojeg i MI sa ove stranice podržavamo, gospodina Saše Jankovića. Poruke koje su sada i te kako jasne i svuda primetne su i . Šta to zapravo znači?
Kao prvo niko ne može da nas ubedi da je trenutna vladajuća družina većina. Kada kažemo većina ne mislimo tu samo na apsolutnu vlast koju trenutno, i još neko kratko vreme imaju, već na sve ono loše što je došlo sa njom, a tu su između ostalog i neki loši ljudi. Nema ih više nego NAS!!! Nikada ih nije ni bilo. MI smo bili ti koji smo se povukli, ustuknuli, mislili da ćemo parolom "pametniji popušta" nešto postići. Da postigli bi isto kao što bi Preletačević bio 100 p**a veći i zabavniji lik u toj lepšoj budućnosti Srbije iz te vizije. Nakon uspešnog i veoma ozbiljnog predizbornog spota i obilska mnogih mesta i gradova širom Srbije shvatili smo da !!!
Poruka koja sledi nakon te je jasna . Ljudi MI zaista nemamo više zaista šta da izgubimo, a možemo dosta da dobijemo. Bili smo uplašeni, znali smo ko su ti strašni ljudi koji nas već 5 godina vode pravo u ambis. Shvatili smo i da ne možemo, ne smemo više da budemo uplašeni jer opet nemamo šta da izgubimo, a možemo dosta da dobijemo. Ćutali smo, progovorili smo. Svi MI. I poznati i manje poznati. Dakle prestali smo i da se plašimo. Sada smo !!!
Sutra je 13. mart 2017-e godine. Ponedeljak. Prvi radni dan u nedelji. Imamo 20 dana do prvog kruga predsedničkih izbora (2.04.2017.). Shvatili smo i prepoznali, za ovo kratko vreme, šansu. Shvatili smo da . Shvatili smo i da smo . Ono što nam je svima zadatak od sutra pa u narednih 20 dana, a potom i u 2 nedelje između 1-og i 2-og kruga predsedničkih izbora (16.04.2017.) je sledeće; NEMA STAJANJA. Hoćemo da nas bude još više. Ne da bi bili moćni već da bi svi MI stali uz jednog čoveka, jednog od nas i ovaj put zajedničkim snagama izveli Srbiju na pravi put i odveli je u tu lepu budućnost iz Zoranove vizije. Jer, Srbija smo svi MI i ljudi koje čekamo smo MI!!! I za kraj pored ove 2 poruke dodaćemo još nekoliko;

07/03/2017

LJUDI KOJE ČEKAMO SMO MI!!!
Ovim sloganom krenula je kampanja Saše Jankovića za predsednika Srbije. Upravo ta rečenica podseća na govore jednog čoveka koji se krajem prošlog veka borio (i delimično pobedio u toj borbi) protiv "učitelja" čiji današnji "učenici" vladaju našom divnom zemljom, praveći je veoma lošom državom, nanoseći joj pritom ogromnu štetu. Mogli bi do sutra da izvlačimo paralele, ali nema potrebe da dragoceno vreme gubimo na to. Svakodnevno smo svedoci svega lošeg što proizilazi iz vladavine "učenika". Porodice se raspadaju, ljudi se medjusobno ubijaju, lokali dižu u vazduh, kupuju se lažne diplome i zapošljavaju ljudi sa veoma sumnjivim biografijama, a ono što je možda najbolnije, odlaze nam ljudi, prijatelji, deca u beli svet. Odlaze jer nismo uspeli da taj "svet" dovedemo kod nas. Nismo uspeli da budemo bolji nego što jesmo. Imali smo šansu prokockali je. Pali smo, lutali i onda su nam došli "smešni", našminkani, preobučeni ex. radikali i rekli: "E mi sad hoćemo u Jevropu". Ostalo je sve ta čuvena "novija" istorija koja nam se servira poslednjih 5 godina.
Da se razumemo, ne treba nama Zapad da ga dovedemo da bi bili IN, niti Istok da bi poštovali tradiciju. Nama treba uređen sistem. Sistem koji je moderan, u kome se zakoni i institucije poštuju, u kome nema autokrata, lažnih doktora, vazduplohova, fantoma i ostalih cirkuzanata. Sistem u kome se poštuje i tradicija. U kome se zemlja čuva kao malo vode na dlanu, neguje, ulaže, na kojoj se gradi od pravih investicija, a ne prodaje, perisijskim prinčevima na letećim ćilimima koji izvode jeftine trikove uz pomoć nekih čarobnih lampi, za siću. Gde se ceni i poštuje vredno stečena diploma i rad, ali isto tako ceni, poštuje i čuva seljak! Zemlja u kojoj se slave praznici kad im je vreme kao i da traju koliko je predviđeno. Zemlja u kojoj se gradi i ruši gde je to predviđeno, a ne gde kome padne na pamet. Zemlja u kojoj deca i mladi idu bezbrižno u školu, na fakultet da bi učili, stekli znanje i veštine koje će u budućnosti pomoći Srbiji, a ne Nemačkoj, SAD-u, Kini...
Sve to nam treba, kao i još mnogo toga. Sve to možemo da imamo, ne servirano kao neka bajka već kao realnost. Ponovo imamo nekog ko se bori za slične, ako ne i iste vrednosti. Imamo čoveka koji je bio zaštitnik građana. Koji nije podlegao pritiscima režima, nije se dao, nije se predao!!! I sada kada je najteže odlučio je da im se suprotstavi. Jednom za svagda. Ali ovoga p**a ne smemo, ne možemo da dozvolim da taj čovek bude sam. Ovaj put moramo da shvatimo da smo svi MI u jednom zajedničkom "projektu" koji će uspeti ako nas se uključi što je više moguće. Taj "projekat" možemo da uradimo samo MI od kojih će zavisiti budućnost naše zemlje. Nemojte se zavaravati da će pobedom Saše Jankovića na izborima posao biti gotov. On tada tek počinje kako bi se sve gore navedeno ispravilo i sprovelo. Saša Janković ne može sam. Trebamo mu MI. MI smo: občni građani, studenti, penzioneri, lekari, prosvetari, policajci, vojnici itd., svi MI smo zajedno SRBIJA!!!
Ljudi, ovo nam je OGROMNA šansa. Poslednja da ispravimo greške iz prošlosti i konačno okrenemo budućnosti! Jer ako sada prošlost pobedi, ako se sada ne pokrenemo, GOTOV JE postaje GOTOVO JE, a budućnost mrak, praznina, bez nade gde će, umesto čuvene poruke: "Da gledamo u budućnost i da ćemo se tamo i sastati...", nova poruka biti bolno istinita i realna, a glasiće: "Ko poslednji izađe, ovog p**a, neka ,definitivno, ugasi svetlo."
I zato još jednom, dugujemo Srbiji da budemo bolji nego što jesmo, da budemo LJUDI KOJE SMO ČEKALI!!! Svi MI zajedno!!!

03/03/2017

POŠTOVANI GRAĐANI I GRAĐANKE DANAS ŠIROM SRBIJE MOŽETE DATI VAŠ POTPIS PODRŠKE KANDIDATU GRAĐANA SAŠI JANKOVIĆU ZA PRESTOJEĆE PREDSEDNIČKE IZBORE!!!
Danas: Beograd - Palmotićeva 9; Novi Sad; Kraljevo...

Sutra: u nekoliko opština širom Beograda, Novi Sad, Kraljevo, Niš...

22/02/2017

Dragi prijatelji stranica se aktivira od danas pa sve do konačne pobede pristojne Srbije, a to će, verujte nam, biti i nakon pobede gospodina Saše Jankovića na predsedničkim izborima koji će biti održani na proleće. Do juče zaštitnik građana, a od proleća zaštitnik Srbije!!! Veliki posao kao i odgovornost su pred nama i nakon izbora, ali za početak ih moramo dobiti!!! Do pobede!!! https://www.facebook.com/SasaJankovicZastitnik/?fref=ts

Saša Janković

Address

Belgrade
11000

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Zemlja pristojnih ljudi - Demokratska Srbija posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share