10/10/2010
PEDERI IDITE NA KOSOVO !!!!!! Bravo za navijace i grupe koje su se okupili u BG-u i pravile NEREDE !!! RIOTS R FUN !!!
Ne svidja vam se kako drzava vodi stvari ???? Budimo pametni idemo u NEREDE !!!!!! RIOTS R FUNNNNN !!!!!
Kragujevac
Be the first to know and let us send you an email when Riots ARE FUN posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.