30/05/2020
Kraljevčanke i Kraljevčani,
Naš grad je crna tačka na mapi Srbije. Uništili su nam fabrike, zatvorili mnoga preduzeća, pljačkaškim privatizacijama praktično poklonili velike gigante stranim "investitorima".
Sada postajemo jeftina radna snaga za strane kompanije, dok kraljevački preduzetnici, privrednici grcaju pod nametima države.
Mi smo , nama su naši građani na prvom mestu. Zato smo rešeni da promenimo nakaradni sistem.
Podržite nas i ✍️
📍 Cara Lazara 9, od 10 do 20 sati
Ostali termini u Kraljevu: https://dostajebilo.rs/prikupljanje-potpisa/