12/02/2013
Draga Tanjica Glišić iz Kancelarija za mlade ove godine puni 30. godina,sjajan omladinac,ako je ona sa 30,ja ću sa 40god. da budem OMLADINSKI RADNIK! Žena nije normalna,lično mi se jedan dečko opravdao da ''zavodi'' muške osobe po KzM.Pitam se šta će posle 50god?