06/04/2022
Поштовани суграђани,
У име Покрајинског одбора за Војводину и Градског одбора за Нови Сад странке Здрава Србија желим да вам се најискреније захвалим на указаном поверењу странци Здрава Србија, председнику Милану Стаматовићу и коалицији Суверенисти на преко 6000 гласова (више од 3%) у граду Новом Саду.
Странка Здрава Србија ће се на крилима ваших гласова и подршке борити још више и јаче за интересе обичног човека, радника, сељака и за јачање средњег сталежа који је током последњих деценија политички маргинализован, а који је увек био корективни фактор интелектуалним круговима у политици. Здрава Србија позива обичан народ, људе без факултетских диплома а којих је 90 % у Србији. Обични људи препознају и решавају своје животне и практичне проблеме свакодневно. Позивамо вас нам се прикључите и помогнете да нашу отаџбину кроз институције учинимо бољом и прогресивнијом.
Странка Здрава Србија и ја као ратни ветеран борићемо се и за јединство и права ратних ветерана јер људи који су отаџбини понудили своје животе то и заслужују.
Странка Здрава Србија није против сарадње са Европском унијом, али је окренута ка истоку и остатку света. Општина Чајетина је једина општина у Србији која има канцеларију за сарадњу са Русијом и која показује кроз праксу да овакав облик сарадње даје резултате на обострано задовољство.
Ми из странке Здрава Србија смо људи који за све што тврдимо и износимо у јавност имамо утемељење у пракси.
Ми смо странка политичке пристојности која је преко потребна на политичкој сцени Србије. Ми не критикујемо, ми радимо и нудимо решења.
Још једном, велико хвала нашим суграђанима.
За бољи Нови Сад!
За бољу Војводину!
За бољу Србију!
Председник покрајинског одбора
за Војводину
Саша Вујић