29/05/2026
Pitali smo lokalnu vlast u ime građana cele opštine, a evo kakav smo odgovor dobili:
👉 Dok selo gori, oni se češljaju (rade kampanju).
Opštinski funkcioneri, uključujući i direktore javnih preduzeća, punom parom u promociji stranke koja im je omogućila privilegije, a građane - ko šiša!
U svom standardnom maniru, nestručna vlast prvo čeka da se desi havarija, a tek potom reaguje i u svemu drugom pronalazi krivce - sem u sopstvenom nemaru. Ali kad treba da oduže dug partiji - tu su revnosni!
P.S. Od 25. maja nema pijaće vode za meštane Zapadne Srbije.
Nas u Požegi su konstantno lagali da imamo staro skrapeško vodoizvorište kao alternativnu varijantu, da je potpuno provereno i da je voda zdrava za piće.
Afera sa vodom je samo poslednji u nizu skandala koji dokazuju nesposobnost ovog režima i ljudi sa fotografija ispod.
I da je samo to - dovoljno je ne samo za ostavke, već za krivičnu odgovornost!