28/09/2015
Kao što znatee..škola je odavno počela,samim tim počele su ogromne obaveze,tako da sam jako malo aktivna na stranici..
izdvojicu nekad malo vremena za stranicu ..čim budem imala manje obaveza (npr vikendom..) Nadam se da me razumete,i da se ne ljutite :)