11/05/2026
Posle skoro 2 godine sanacije nameće se više pitanja na koja još niko od nadležnih nije odgovorio:
Da li je vlasnik Univerexporta kopanjem bunara izazvao pokretanje klizišta? Ako su mu samo par dana ranije inspektori zabranili kopanje bunara, a on nastavio sa kopanjem i upumpavanjem vode, zašto nije ispitano da li postoji veza? Da li će biti naplaćena adekvatna kazna ako se utvrdi da je klizište pokrenuto zbog upumpavanja vode u nezakonito iskopan bunar? I da li svi ćute zato što je u pitanju gospodin Vučurević?
https://www.masina.rs/problemi-sa-klizistem-izmedu-novog-sada-i-karlovaca-nema-datuma-zavrsetka-radova-na-putu/
Pre više od godinu dana počela je sanacija dela p**a između Sremskih Karlovaca i Novog Sada, a rokovi su prošle godine u više navrata pomerani. Radove je usporilo aktiviranje klizišta, koje preti da ugrozi i obližnje placeve, tvrde meštani. O ovoj temi smo razgovarali sa lokalnim odbornikom Karlovačke liste Aleksandrom Benginom.
Saznajte više na našem sajtu. Link u komentarima👇