16/03/2014
АКО ЈЕ ВАМА ДОБРО, ОНДА НИШТА. АЛИ, АКО НИЈЕ, ...
Сваки пети радник у Србији не прима плату, или му зарада касни неколико месеци . Неки од тих радника јуче су остали и без таквог посла. Увећава се незапосленост, а већ је највећа у историји Србије. У протеклих месец дана 7.030 власника текућих рачуна није могло да измири своје обавезе. Шта још да очекујемо у будућности , коју нам нуди одлазећа власт? Ништа добро. Најизвеснији је Закон о личном банкроту : дужнику се пописује целокупна имовина и приходи, добија старатеља, који му за живот оставља законски минимум -једну трећину плате, (ако је има), а остало иде на добош, ради намирења дуга повериоцима . Шта ће Вам рећи деца када схвате да сте добили старатеља? Хоће ли од њега тражити 50 динара за ужину? Хоће ли им он куповати нове књиге и патике? Да ли желите такву „добошарску“ будућност? АКО ЈЕ ВАМА ДОБРО, ОНДА НИШТА . Али, ако није, онда хајде да мењамо власт. НОВА ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА , на челу са Борисом Тадићем, у стању је да се избори са проблемима. Приоритет НДС је, управо, борба против сиромаштва.
Број 11 је прави избор.