Dosta je bilo - Stari grad

Dosta je bilo - Stari grad Lokalni tim pokreta "Dosta je bilo - Saša Radulović" za Stari grad. Glavna stranica: www.facebook.com/DostaJeBilo
TW: www.twitter.com/DostaJeBilo

Memorandum studenata o Kosovu i Metohiji! ❤️
17/05/2026

Memorandum studenata o Kosovu i Metohiji! ❤️

08/05/2026

Izvor: Pismo podrške studentima

Strašan incident u Skupštini Srbije.
Student prava došao pripremljen.
Niko nije mogao da pretpostavi
da će neko stvarno
pročitati zakone koje je
vlast sama napisala.
U sali muk.
Šok.
Neverica.
Gledaju u Smrdića kao da pitaju,
Čekaj… je l' moguće da dečko
zna članove zakona?
Mesecima slušamo
kako su studenti
strani plaćenici,
izdajnici,
ustaše,
anarhisti,
teroristi,
marsovci…
A onda dođe student prava,
Petar Živković,
stane pred kamere
i bez vikanja,
bez prostakluka
i bez sendviča objasni vlasti
gde sami krše sopstvene propise.
I tu nastaje problem.
Jer na RTSu možeš da
prekineš sagovornika.
Na konferenciji možeš
da ugasiš mikrofon.
Na Tviteru možeš da pustiš botove...
Ali kad ti student prava uživo rastavi argumente u Skupštini,
onda ostaje samo ono kolektivno
SNS mucanje i pogled tipa,
čekaj…
zar zakon nije tu samo kao fora?
Posebno je bilo dirljivo gledati lica partijskih eksperata koji su do juče objašnjavali,
epidemiologiju,
geopolitiku,
litijum,
građevinu,
genetiku,
NATO,
rusko pitanje,
vremensku prognozu
i verovatno uzgoj
avokada u zimskim uslovima…
…A danas su nemo gledali
kako ih student prava vraća
na prvi čas ustavnog prava.
Gde si, Petrove?
Ljuljaš ćerku ili radiš predmete
gurnute u fioku?
I onda shvatiš još jednu stvar.
Prošle godine su tog istog Petra Živkovića tukli ispred
Pravnog fakulteta.
Valjda po staroj logici,
kad nemaš argument
pošalješ batinaše.
Kad nemaš znanje, pošalješ silu,
pandure bez časti i obraza...
Ali postoji jedan problem
koji nikako da ukapiraju.
Pamet ne možeš pretući.
Znanje ne možeš ućutkati...
I onda godinu dana kasnije isti taj dečko stane u Skupštinu i za nekoliko minuta rašrafi ekipu koja godinama glumi pravnu državu...
Unakazi vas...
Bez vikanja,
histerije.
Samo zakon,
i činjenice.
I baš zato je bolelo.
Jer vas njije ponizio neki opozicioni političar kog možete da vređate da je pijanica, homoseksualac...
da ga razvlačite po Svinjomerima...
Unakazio vas je
student
pravog prava
koji je seo,
učio i došao spreman
A onda ono najjače,
Petar Živković vas je matirao
za par minuta i pobedio na kraju rečenicom,
"Možete promeniti sto zakona,
ali ne možete promeniti
neminovnost da
studenti pobeđuju."

I zato
Svi
Slavija
23. maj
jer
Studenti Pobeđuju!

Тај исти Фактор Плус је пред све претходне изборе давао СНС-у између 52% и 56% подршке, СПС-у 6-10%, па како су се прибл...
01/05/2026

Тај исти Фактор Плус је пред све претходне изборе давао СНС-у између 52% и 56% подршке, СПС-у 6-10%, па како су се приближавали избори смањивали су "истраживања". Тако да ово стоји јако добро . Пад подршке власти је огроман. Зато се и боје да распишу изборе.

Главни проблем је про-ЕУ опозиција и квази-суверенисти које подржава власт. А то је већ у рукама опозиционих гласача. Само немојте гласати за те листе, и добићемо промену.

А након што студенти, наша деца, скину ову катастрофалну, батинашку, полуписмену власт са грбаче Србије, тек тада добијамо шансу да обновимо Србију. Добићемо смењиву власт. И тада почиње главни посао. А то нам неће одрадити ни студенти, ни људи које буду ставили на листу. То морамо сви.
Sasa Raduluvic

https://www.blic.rs/vesti/politika/najnovije-istrazivanje-javnog-mnjenja-evo-koliko-imaju-vucic-i-sns-koliko-studenti/hf1b1nz?fbclid=IwdGRjcARhxOdjbGNrBGHE4mV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHu5CgjdsuO8QjxKVqQMsv4G6qYO-XHcwEESdUIiCiY52NaFxU3DWPiY_MUHF_aem_EGkkk7vQPdU5DTwUNXVqIA

Da se izbori održavaju u nedelju, Srpska napredna stranka osvojila bi 46,4 odsto glasova, pokazuje poslednje istraživanje agencije Faktor plus. Druga najjača politička snaga je Studentska lista - Vladan Đokić sa podrškom od 28,7 procenata podrške.

29/04/2026

Долази велика светска, економска криза и власт каже да не зна шта да ради. Али зато за ЕКСПО има милијарди? Јер корупција је приоритет?

За ових 14 година ова власт нас је набеђивала да се мора отимати од пензија (отимано око 200 милиона евра годишње), да мора да се прода ПКБ (за 120 милиона евра), да нема пара за РТБ Бор па мора да се прода ... а за ЕКСПО станове има милијарди евра?

Ова власт економски уништава Србију. Уништава домаћу привреду, бацила је пољопривреду на колена, урнише јавне финансије. Није ни претходна жута власт била много боља, али ова власт је "шампионска" у том погледу.

ЕКСПО је пројекат за рекламу, чист трошак, и то трошак тежак неколико милијарди евра (власт крије податке о томе колико). ЕКСПО ничим не доприноси домаћој привреди. ЕКСПО је пројекат за корупцију власти и после Београда на води, вероватно највећа пљачка свих грађана Србије.

23/04/2026
Погледајте синоћни разговор Саше Радуловића са Владимиром Павићевићем. Био је уживо и трајао 3 сата.Саши су затворене св...
18/04/2026

Погледајте синоћни разговор Саше Радуловића са Владимиром Павићевићем. Био је уживо и трајао 3 сата.

Саши су затворене све телевизије, и оне које контролише власт и Н1-телевизије. Ниједан позив, ниједно гостовање. Па ако се питате зашто нас нема, ево зато.

Dragi ljudi, kanal možete podržati preko PayPal-a klikom na link u opsiu profila ilii klikom na dugme Thanks/Hvala kao i članstvom klikom na dugme Join ili l...

17/04/2026

Власт је синоћ покушала да покраде изборе за студентски парламент Медицинског факултета.

Прочитајте ову реченицу још једном. Остало им је још само да покраду изборе за председнике скупштине станара свих породичних кућа у Србији.

Власт вуче све глупље и глупље потезе. Кад год помислите да је ова власт загребала дно, изненаде вас са новим дном. Покушали да убаце 200 лажних жутих листића (нису чак ни боју папира погодили) у гласачке кутије.

Ова власт мора да оде. Да би Србија преживела. А имена људи који су у име власти покушали да покраду ове изборе ваља забележити. Јер за ово би се морало одговарати. Пошто неће под овом влашћу, мораће када падне ова власт.

Pridružite nam se u četvrtak u novoj epizodi  podcast Tv, gde analiziramo aktuelnu političku situaciju i odgovaramo na k...
16/04/2026

Pridružite nam se u četvrtak u novoj epizodi podcast Tv, gde analiziramo aktuelnu političku situaciju i odgovaramo na ključna pitanja o budućnosti regiona.

👥 Vladimir Pavićević
👥 Saša Radulović

Budite deo diskusije, postavljajte pitanja u live chatu i saznajte šta nas očekuje u narednom periodu.

📍 GDE: YT TV
🗓️ KADA: Četvrtak, 16.04.
⏰ VREME: 19:00h

CALL TO ACTION:
🔔 Kliknite na link https://youtube.com/?si=3PmzKvtEGzQ8IXf3 i podesite podsetnik (Reminder) da ne propustite početak!

12/02/2026

Саша Радуловић пре 6 година:
"Пао потпорни зид у Грделичкој клисури. Два пута. Градили га страни инвеститори. И разни Бабићи и Михаловићке без дана радног стажа у области коју су добили да руководе. И шта онда да очекујемо него да падне."

Address

Nusiceva 27/II Sprat
Stari Grad
11000

Opening Hours

Monday 10:00 - 18:00
Tuesday 10:00 - 18:00
Wednesday 10:00 - 18:00
Thursday 10:00 - 18:00
Friday 10:00 - 18:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Dosta je bilo - Stari grad posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Dosta je bilo - Stari grad:

Share