Dosta je bilo - Vršac

Dosta je bilo - Vršac Наш интерес је да створимо друштво слободних и одговорних грађана.

16/12/2023

Драги симпатизери ДЈБ,

И даље велики број вас поставља питање "Аман Саша, зашто Борис?". Спој Бориса и мене је био велико изненађење за готово све вас. За Тадићеве такође, али из других разлога.

Кажу људи: па он је водио жуту власт и створио 5.октобарску партократију, продао Косово, створио СНС ... И ја сам мислио ово прво. А онда кажу и "шта ће он више у политици, његово је прошло, требају нови ...".

Већина нас је свесна колико медији манипулишу људима, али готово нико да и ми сами често подлегнемо пропаганди. Поговото кад се не удубимо, већ површно закључимо јер нам се учини на прву лопту. Тадић је имао своје грешке и носи своје бреме, али ово што му се ставља на терет не стоји.

Моја заблуда је да је "Тадић управљао целом државом и ДС-ом и да је он креатор жутог предузећа". Тадић не само да није управљао државом, већ није управљао ни ДС-ом. Он је био симбол државе иза кога су се сакрили "жути".

У првом мандату председника који по Уставу Србије има јако ограничена овлашћења, власт је водио Коштуница и за његово време су се десила највеће пљачкашке приватизације. Коштуница је одговоран, али није крив за то: није он то хтео нити је у томе учествовао.

Ни Тадић ни Коштуница се нису обогатили. То би требало све да нам каже. Њихова кривица, по мени, је у томе што нису јавно говорили о корупцији у својим редовима, већ су чували своје странке и покушавали, безуспешно да реше проблеме иза очију јавности. И нису успели у томе.

Лаж је да је Тадић "продао Косово". Лаж. Тадић је Меркловој 2011. рекао НЕ на захтев да демонтира српске институције на северу Космета. Одбио је Бриселски споразум. Зато је и пао са власти. И није он створи СНС, већ су неки њему блиски иза његових леђа помагали странцима да се то деси. Положај Срба и Србије на Космету за време Тадића је било неупоредиво боље него данас. Размислите мало о томе.

Тадић има огромно државничко искуство. Цењен је у свету. Познаје већину бивших и садашњих државника. Зову га свуда да говори и држи предавања, и на западу и на истоку. Његово знање и искуство је драгоцено за Србију.

А шта ради још увек у блату политике у Србији? Одакле му енергија кад свима већ изгледа да нема никаве шансе и нема никакве користи? Нисам ни ја знао одговор на то питање док га нисам упознао. Образ су блате и многи су поверовали у то. Са тим не може и не треба да се помири. И зна да може много да помогне Србији. То знам и ја.

Огрешили смо се о Тадића. Огрешио се и он о нас зато што је ћутао и у тишини се борио уместо да раскринка када је био председник.

Добро, кажете, то је прошлост, та вода је просута. Али какве везе то сад има са ДЈБ? Има велике. Француско-немачки план прети да отме Космет од Србије и да наша културна баштина, преко 1300 цркава и манастира, постану албански. Тадић је против, баш као што је и против санцкија Русији. Ниједан глас против француско-немачког плана не сме да остане испод цензуса.

Део опозиције који је направио једну колону једва чека и спреман је да помогне власти да "пусти Косово и Метохију". Други део није хтео да правимо једну колону, већ из неког разлога да идемо у пет колона да бисмо били што слабији и тако директно или индиректно помогао власти.

Мој циљ је да у наредној скупштини окупим барем 100 посланика који су отворено против француско-немачког плана, кад већ то није могло пре избора. Тако да, драги симпатизери ДЈБ, немојте да ме питате "зашто Тадић", већ "како се ниси раније сетио".

Јер ако већ кажу да сам "луд", онда је ваљда очигледно да ћу добро да сарађујем са психологом. Мада смо и Борис и ја толико "луди" да не одустајемо упркос поразима, јер верујемо у оно што радимо знамо да само одустајање значи пораз. Све остало су само степенице на путу ка победи.

Ваш,
Саша Радуловић, председник ДЈБ

20/11/2023

РАДУЛОВИЋ: Јако дуго у државне фирме власт гура људе са купљеним дипломама који разједају супстанцу фирми и онда нема новца за раднике у Пошти. Држава треба да пружи руку радницима и пољопривредницима који протестују, а не да прави ратове са њима.

Повратак у Скупштину започињемо прикупљањем потписа за нашу листу!Данас то можете учинити у Вршцу у периоду од 16 до 19 ...
13/11/2023

Повратак у Скупштину започињемо прикупљањем потписа за нашу листу!

Данас то можете учинити у Вршцу у периоду од 16 до 19 часова на углу улица Стеријина и Стевана Немање!

Видимо се!

И у петак 10.11. Вашим потписом можете подржати листу ДЈБ-СДС-ГГОБ за излазак на предстојеће изборе!Видимо се!
09/11/2023

И у петак 10.11. Вашим потписом можете подржати листу ДЈБ-СДС-ГГОБ за излазак на предстојеће изборе!

Видимо се!

Драги чланови и симпатизери Доста је било, позивамо вас да пратите представљање наше изборне листе сутра од 12 часова уж...
05/11/2023

Драги чланови и симпатизери Доста је било, позивамо вас да пратите представљање наше изборне листе сутра од 12 часова уживо на нашем званичном јутјуб каналу

https://www.youtube.com/live/fxvFerSaLH4?si=VjzGaeFOOaIqoBwH

07/06/2023

Заједница представља начин да се уклони контрола коју Србија има над Севером и да се он стави под контролу Косова, казао је данас у Приштини Габријел Ескобар. „Под ....

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=537711408534449&id=100068867843773&sfnsn=mo&mibextid=RUbZ1f
28/03/2023

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=537711408534449&id=100068867843773&sfnsn=mo&mibextid=RUbZ1f

Осиромашени уранијум би значи могао бити и неутралан, али и добар за здравље? Како их само није срамота.

А када погледамо "стручњаке", исти људи који су подржавали ковид лудило. Надамо се да је сада свима очигледно да је било лудило и да је јасно да човек који тврди да није доказано да осиромашени уранијум изазива рак није стручњак низашта. Јадно је колико се лако неки људи продају.

"Медији" су највећи непријатељ грађана. Зато што нису медији већ пропагандни канали. Србија је на жалост постала колонија јефтине радне снаге. Остало је још да се захвалимо Ђури што нас је тукао.

На данашњи дан 1878. године завршен је Берлински конгрес.Једна од одлука конгреса је и међународно признање Књажевине Ср...
13/07/2022

На данашњи дан 1878. године завршен је Берлински конгрес.

Једна од одлука конгреса је и међународно признање Књажевине Србије.
Од тог 13.07.1878. године смо, у смислу међународног јавног права, поново постали држава након вишевековне турске окупације.

Зашто овај дан не славимо?

Address

Dvorska 46
Vršac
26300

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Dosta je bilo - Vršac posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Dosta je bilo - Vršac:

Share