21/02/2026
Neljapäeval 19.02 toimus Eesti Rahvuslaste ja Konservatiivide üldkoosolek kus võeti vastu otsus.
Eesti Rahvuslased ja Konservatiivid on otsustanud liituda erakonnaga Vabaduspartei-Põllumeestekoguga, et tugevdada rahvuslikku, maaelule ning kohalikele tootjatele suunatud poliitikat.
Ühinemise keskmes on selge eesmärk seista Eesti põllumajanduse, toidujulgeoleku ja maaelu kestliku arengu eest. Mõlemat ühendust seob veendumus, et Eesti maa, toidutootmine ja otsustusõigus peavad jääma Eesti inimeste kätte.
Kohalik tootja vajab õiglast kohtlemist, mõistlikku ja toimivat bürokraatiat ning riigi tuge – mitte takistusi ega ebavõrdseid reegleid. Ühinemine annab tugevama ja ühtsema hääle nii põllumeestele kui ka kõigile, kellele on oluline rahvuslik iseseisvus, regionaalne tasakaal ja elujõuline maaelu.
Üheskoos töötatakse selle nimel, et Eesti poliitilised otsused lähtuksid Eesti rahva huvidest, mitte kaugetest ideoloogiatest või välisest survest.
Eesti maa ja rahvas esikohale💙🖤🤍