27/08/2025
Kahjuks on viidud poliitiline suhtluskultuur järgmisele madaltasemele ning on valitud ilkumise, iroonitsemise ja mõnitamise tee. Roosisaarele on viidud Andres Vääna naeruvääristav "aupink". Kriitikat isikute suhtes võib teha ja pahameelt väljendada, kuid inimeste alandamine ja pilkamine ei ole aktsepteeritav.
Sellise aktivismi põhjuseks on arvatavasti asjaolu, et troonilt tõugatud Ühine Põltsamaa on nördinud, kuna nende vallavanem ei saanud käia presidendilt auhinda vastu võtmas. Tõenäoliselt oli auhinnale nomineerimine ka ajastatud niimoodi, et saaks just vahetult enne valimisi presidendiga kätt suruda ja pildis olla. Roosisaart oleks ju võinud sellele tiitlile esitada juba mitu aastat varemgi. Aga näe - "juhuslikult" just valimisaastal! 😇