28/05/2025
Rõõm on tõdeda, et järjekordne noorteringi hooaeg on jälle läbi saanud. Suured tänud Mikko Virkala-le, kes on võtnud oma südame asjaks noortega tegelemise ja seda väga põnevalt ning mänguliselt läbi viib. Suur tänu ka Rakvere päästekomandole, kes võõrustas meie noori, mis andis noortele vahetu kogemuse päästevarustuse kasutamisel ja päästjatega suhtlemisel.
Hooaja jooksul läbiti kogu programm ja lõpuüritus peeti Rakvere päästekomandos koos päästjatega!
Suured tänud kõikidele!