01/10/2025
Huszti Attila, a megyei kórház gyermekgyógyász-diabetológus orvosa csapatával idén rendezte meg első nyári táborát a Szolnok megyei cukorbeteg kisgyerekeknek és családjaik részére.
A gyerekek a táborban készítettek egy képet, ami jelenleg egy rajzversenyben vesz részt, ahol a nyertes pályamű egy vásárlási utalványt nyer.
Ebből az összegből tovább tudnák fejleszteni a rendelésük, hogy a cukorbeteg kisgyerekeknek és családjaiknak még több pozitív élményt tudjanak nyújtani.
Mindössze annyi kérnek, hogy a képet megnyitva, arra egy like-ot kell nyomni és kész!
A cukorbeteg kisgyerekek nevében is köszönjük a segítséget!
https://www.facebook.com/share/1KmqM4xS9R/?mibextid=wwXIfr
Szolnok