03/05/2026
Ma délután az Édesanyákat köszöntöttük.
A gyerekek megható verseket szavaltak és virággal kedveskedtek az Anyukáknak, akik elérzékenyülve és apró könnyekkel a szemükben nézték a műsort.
Isten éltessen minden Édesanyát és Nagymamát!