25/06/2026
„Naplóírással kezdődött, könyv lett belőle” felütéssel tartott előadást, valamint könyvbemutatót a minap Bódia Miklósné Tóth Mária Magdolna, a Lencsési Könyvtárban. A program moderátora Andó István tudományfilozófus volt.
A Békés Megyei Könyvtár fiókkönyvtárának, a Lencsési Könyvtár eseményeiről, híreiről, újdonságairól értesülhetnek az oldal kedvelői.
Pásztor Utca 17
Békéscsaba
5600
| Hétfő | 11:00 - 18:00 |
| Kedd | 11:00 - 18:00 |
| Szerda | 11:00 - 18:00 |
| Csütörtök | 11:00 - 18:00 |
| Péntek | 11:00 - 18:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Lencsési Könyvtár új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Lencsési Könyvtár számára: