22/12/2025
Mai nap megtartottuk évzáró összejövetelünket. Köszönjük az élményt a Beato di pizza -nak. Minden Bajtársnak köszönjük az egész éves áldozatos és kitartó munkáját!
http://www.bicske.mentoallomas.hu/ Eleinte csak nappal, majd 24 órában. Jelenleg 2 mentővel állunk a bajbajutottak szolgálatában. sz. főút és az M1-es autópálya.
Ady Endre út 29
Bicske
2060
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Bicske Mentőállomás új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Bicske Mentőállomás számára: