Fidesz. A magyar maffia.

Fidesz. A magyar maffia. politika, történelem, felvilágosítás.

20/03/2026

A Fidesz bűnei, avagy miért nem szabadott volna kormányzás közelbe engedni őket, illetve bizonyítékok, hogy szándékosan tették/teszik tönkre Magyarországot
/A bejegyzés folyamatosan frissül/

1. Orosz kapcsolat.
Eddig még nem ismert ok miatt a putyini Oroszország érdekeit képviselő politika, ezzel párhuzamosan az Európai Uniót támadó politika.
----------------------------
2. Lopás, korrupcó, az állami pénzek és vállalatok ,a közvagyon ellopása
Az állami vagyon ,vagyis a közvagyon átjátszása, privatizálása magánemberek tulajdonába. Végsősoron egy szűk réteg birtokába kerülnek az állami pénzek, amiket a köz javára kellett volna fordítani. Ők luxusban élnek, addig ezek a pénzek hiányoznak az egészségügyből, az utak felújításából, a vasútvonal korszerűsítéséből, az oktatásból és az összes helyről, ahol állami, vagyis a mi pénzükből kellett volna megtörténnie.
Az államnak, a kormánynak nincs pénze, az mind az emberek és a vállalatok adójából jön össze, amit a köz javára kéne fordítani.
------------------------------

3. A jogállam megszűnése, vagyis a diktatúra létrehozása, ahol megszűnik a jogbiztonság
A bűnüldöző szervek és a kormányt ellenörző szervek vezetését átvette a Fidesz, mindenhol az ő embereik vannak, vagyis ma Magyarországon a kormány, vagyis a Fidesz bármilyen törvénytelenséget, bűnt követ el, azt nem lehet számonkérni.
A lopástól a gyilkosságig mindent megtehet a Fidesz ezzel a hatalommal, nem lesz következménye.
Ez azért veszélyes, mert bárkit meg lehet félemlíteni, zsarolni, kirabolni és akár meggyilkolni is adott esetben, mert a Fidesz kezében van minden hatalom. Bárkit.
-------------------------------
4. A demokrácia megszűnése.
A demokrácia akkor szűnik meg, amikor egy csoport, egy párt kisajátítja a döntéseket, a legfontosabb törvények hozásának jogát az ország és az állam műkődésében és abba senkinek nem hagy beleszólást, vagyis nem kérdezi meg az embereket, nem veszi figyelembe a külünböző véleményeket, csak a saját szavazóit.
A társadalom többi részét kirekeszti a döntésekből, és akár ellenségként is kezeli őket.
A demokrácia kizárólag akkor áll fenn, ha nemcsak a kormány, hanem az ellenzék is lehetőséget kap beleszólni érdemileg a törvényhozásba és nélküle nem hozzák meg a legfontosabb törvényeket, amik mindnekit éríntenek, nemcsak a saját szavazóikat.
A 3.-as pontban említett jogállam megszűnésével együtt a demokrácia megszüntetése hozza létre a diktatúrát jogi és valódi értelemben is.
Közkeletű tévedés, hogy a demokrácia a többség uralma. Jogi és valóságos értelemben is sérül, vagy megszünik a demokrácia, ha a többség TELJESEN figyelmen kivül hagyja a kisebbség érdekeit.
Csakhogy a Fidesznek nincs többsége a társadalmon belül sem, hiszen a szavazók kevesebb, mint fele szavaz a Fideszre. Csak a választási törvény sajátosságai , torzítása miatt van meg nekik az 50%nál nagyobb parlamenti hely.
Mivel a választási törvény, annyira torzít, hogy két harmad nyi helyet szereztek a Parlamentben így a legfontosabb törvényeket is megszüntették és az összes állami szervben a saját emeberiket ültették, megszüntetve ezzel a demokráciát és diktatúrát hoztak létre.
Ebből következik a 2. és a 3. pont amit leírtam.
A valóságban egy kisebbség uralkodik a többség felett és orosz érdekeket képvisel.
--------------------------
4. A normális erkölcsök, a józan gondolkodás szétverése, a jó és a rossz fogalmának relativizálása. A normalitás megszüntetése és a zűrzavar keltése

23/02/2026

A Fideszes hazaárulók, tolvajok, bűnözők és kiszolgálóik listája,hogy megmaradjon az utókornak is kik tették/teszik tönkre Magyarországot.
Folyamatosan bővülni fog a lista. Nincs alsó korlát.
A miniszterelnöktől kezdve a facebook posztolóig mindenki rajta lesz, aki aktívan támogatja az orosz ügynök maffiakormányt.
ABC sorrendben rövid leírással, azonosíthatósággal, eléréssel.

A magyar parlament kedden elfogadja az úgynevezett szuverenitási törvényt, amely a magyar kormánypártok állítása szerint...
12/12/2023

A magyar parlament kedden elfogadja az úgynevezett szuverenitási törvényt, amely a magyar kormánypártok állítása szerint a külföldi beavatkozástól hivatott védeni a magyar politikát. Hogy mitől kell megvédeni Magyarországot, arra a kormánypártok a legjobb példákat Magyarország külpolitikájából meríthetik: a teljesség igénye nélkül válogattunk azokból az esetekből, amikor Magyarország beavatkozott más országokban tartott választásokba vagy politikai erőviszonyokba

Miközben a magyar kormánytöbbség már alkotmánymódosítással is védi az ország szuverenitását, magára nézve a legtermészetesebbnek tekinti, hogy alakítja más országok belpolitikáját. Az elmúlt tíz év legszembetűnőbb példáit szedtük össze. View on euronews

"- Írjon már meg nekünk egy pár mondatos lejárató cikket erről a Kovácsról [szerk:  Kovács Gergő a Kétfarkú Kutya párt e...
25/09/2023

"- Írjon már meg nekünk egy pár mondatos lejárató cikket erről a Kovácsról [szerk: Kovács Gergő a Kétfarkú Kutya párt elnöke ,12. kerületi önkormányzati képviselő] , az a lényeg, hogy hazudott, mert igaz ugyan, hogy féláron adtunk el egy telket, ami látszik az ingatlanra később felvett jelzáloghitelen"

12.kerületi Fideszes ingatlanmutyi és lejáratókampány az ezt leleplező Kutyapárt képviselője ellen.

- Zoli már nagyon ideges erre a Kovácsra. - t***e le a telefont Marika. Azt mondja, mindenképp dobjunk még ma össze róla valami lejárató anyagot.
- Én ugyan biztos nem, már fél 1-kor lejárt a munkaidőm, indulok is haza. - válaszolta Gábor.

Péntek délután volt a XII. kerületi önkormányzat Böszörményi úti épületében, már szállingóztak hazafelé az emberek, kevesen voltak a hivatalban.

- Nekem is mennem kell, ma én hozom el a gyereket az iskolából, nem tudom, mit csináljunk, Zoli nagyon fog haragudni, ha nem írunk valamit. De várj, a takarító bent van estig. Ilonka néni!
- Mondja aranyom, miben segíthetek? - tipegett oda hozzájuk a takarítónő.
- Írjon már meg nekünk egy pár mondatos lejárató cikket erről a Kovácsról, az a lényeg, hogy hazudott, mert igaz ugyan, hogy féláron adtunk el egy telket, ami látszik az ingatlanra később felvett jelzáloghitelen, de itt a cég egyszerűsített beszámolójában a mérleg, ebből valahogy vonja le a tanulságot, hogy itt hazugság történt!
- De én még sose láttam céges mérleget. - ijedt meg a feladattól Ilonka néni.
- Az nem baj, szavak vannak benne meg számok. Azokat ismeri, nem? Keverje ezeket össze és formázzon belőlük mondatokat, jó lesz az, úgyse érti ezeket a dolgokat senki. Ja és írja úgy, mintha az önkormányzat alkalmazottaival lenne baja és nem a vezetéssel.
- Hát rendben, megpróbálom.

Valahogy így születhetett meg az önkormányzat weboldalán péntek óta díszelgő “közlemény”.

"AZ MKKP ELNÖKE ISMÉT HAZUG MÓDON VÁDOLJA AZ ÖNKORMÁNYZAT KÖZTISZTVISELŐIT
2023. 09. 22.

A politikus ezúttal a Kázmér lejtő 4. alatti ingatlannal kapcsolatban tett közé valótlan állításokat.

Az ingatlant tulajdonló cég mérlegéből könnyen megállapítható, hogy a telket legfeljebb 116.5 millió Ft-ért vehette. De ez is csak akkor áll, ha ezen kívül semmilyen más ingatlannal, vagy vagyontárggyal nem rendelkezik. A mérleg alapján ugyanis ha van más is a tulajdonában, akkor még ennél is olcsóbban vette. Mindezt két évvel az önkormányzati értékesítés, egy robbanásszerű ingatlanár-növekedés és az eredetileg rajta álló felépítmény költséges lebontása után."

A beszámolóban semmi nem utal arra, hogy legfeljebb 116.5 millióért vette volna a cég az ingatlant. A Kft. ezt az ingatlanát fel sem tünteti a beszámolójában, az A.II.1.-es sorban az “Ingatlanok és kapcsolódó vagyoni értékű jogok”-nál 0 forint szerepel. Az emlegetett 116.5 millió a forgóeszközök alatt van az “Áruk” sorban (B.I.5.) van és a készleten lévő áruk értékét jelenti, nem valamiféle ingatlanáét.

"A cég összesen 22 millió Ft nem tagi kölcsönnel rendelkezik. Így biztosan nem vett fel - a pártelnök állításával szemben - 150 millió Ft hitelt. "

A cégnek 2022. végén 139 155 000 forint kötelezettsége volt, ebből 90 millió “Hosszú lejáratra kapott kölcsön” (F.II.1.), 41 millió pedig “Rövid lejáratú kötelezettség” (F.III.).

"Feltételezhető, hogy az ingatlan egy - a tulajdonoshoz köthető - nagyobb fedezeti csomag egyik, de NEM kizárólagos eleme lehet."

Nem feltételezhető, ugyanis a 150 milliós jelzálog 2022. január 19. óta van az ingatlanon és ez akkor sem változott, amikor a cégnek más lett a tulajdonosa 2022. december 1.-én, így ez nem lehet a “tulajdonoshoz köthető fedezeti csomag eleme.”
Ugyanígy ha a tulajdonos valami egyéb ingatlanát is terhelné a tulajdoni lapon látszódó jelzálogjog, akkor ott az is nevesítve lenne, de nincs.

Ilonka néni kezdte magát felidegesíteni rajta, hogy semmi értelme annak, amit ír és mi lesz, ha ezt esetleg észreveszi valaki? Dühében gondolta még jól odaszúr a végén, kevés mondást ismert, de az egyik szerencsére eszébe jutott.

"A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta - akár kétfarkú - kutyát."

Miután végzett, Ilonka néni elgondolkodott rajta, hogy a takarítás mellett néha vállalhatna könyvelői munkákat is, eddig senki se mondta neki, hogy ilyen egyszerű ez az egész.

Mint azt írtuk, a Kázmér lejtői telkét, amin másfél évvel később megjelent a 150 milliós jelzálog jog, 70 millió forintért adta el a XII. kerület, azaz 77 000 ft/m2 áron.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0uLijUh3z4BeVgLzBb5GFJ8EwdunZh9bcuPSnDgS24WN7gFJ1PdHhTwZBxAVDSK4Gl&id=100069075134936

Itt egy hasonló fekvésű telek, ezt 200 000 ft/m2-ért árulja épp a Főváros. Hasonló áron, mint mindenki más szokta, leszámítva persze a Hegyvidéki Önkormányzatot.
https://ingatlan.com/33762789

Az önkormányzat írása, amihez valamiért senki sem adta a nevét:
https://hegyvidek.hu/aktualis/hirek/mkkp-elnoke-ismet-hazug
Kázmér lejtő 4. tulajdoni lap:
https://drive.google.com/file/d/1qeX3XMCn5mnZXTdZYrjgcLM4MgrJAlxA/view
Field plus Kft. általános üzleti évet záró éves beszámoló, 2022:
https://drive.google.com/file/d/1BAhDF5DoRj0jsn9ytaM2f6YQElAfASxK/view?usp=drive_link
Field plus Kft. cégtörténet:
https://drive.google.com/file/d/1xLlak_bmKWjjYSkaImcxAZozR5xb4mdE/view?usp=drive_link

30/04/2023

Más megszólalók is voltak a műsorban.

Hadházy Ákos országgyűlési képviselő egy Facebook-posztban számolt be egy olyan vágóhídról, ami uniós pályázati pénzt ka...
03/04/2023

Hadházy Ákos országgyűlési képviselő egy Facebook-posztban számolt be egy olyan vágóhídról, ami uniós pályázati pénzt kapott, de állat még nem igazán járt benne. Külön érdekes a vágóhíd abból a szempontból, hogy ez is Nyírmártonfalván található, akárcsak az a lombkorona nélküli lombkoronasétány, amelyből szintén sajtóhír lett.

A lombkorona nélküli lombkoronasétány közelében építették fel.

Nem voltam hajlandó ezekre a mutyikra – kitálal Kósa Lajos volt fideszes polgármester„Rendszeresen azt hallgattuk, hogy ...
30/03/2023

Nem voltam hajlandó ezekre a mutyikra – kitálal Kósa Lajos volt fideszes polgármester
„Rendszeresen azt hallgattuk, hogy a fürdőben a nagy emberek azt mondták, hogy neki kell nyernie, mert akkor turisztikai fejlesztésre nagyon sok pénz fog idejönni” – ilyen és ehhez hasonló állításoktól hemzsegő beszámolóban ismert***e a NER helyi működését egy volt fideszes polgármester

„Rendszeresen azt hallgattuk, hogy a fürdőben a nagy emberek azt mondták, hogy neki kell nyernie, mert akkor turisztikai fejlesztésre nagyon sok pénz fog ide...

Cím

Színház Utca 5-7
Budapest I. Kerület
1014

Telefonszám

+3617955000

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Fidesz. A magyar maffia. új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Szervezet Elérése

Üzenet küldése Fidesz. A magyar maffia. számára:

Megosztás