Jobbik Zuglói Ifjúsági Tagozat

Jobbik Zuglói Ifjúsági Tagozat MIÉNK A JÖVŐ! A Jobbik Magyarországért Mozgalom XIV. A tagozat célja, egy fiatalos, összetartó társaság kialakítása.

kerületi alapszervezete sok szeretettel meghív minden 14-30 év közötti érdeklődőt a Jobbik Zuglói Ifjúsági Tagozatába. Jelentkezni lehet:telefonon,email-en vagy találkozzunk személyesen!

https://www.facebook.com/329107800543535/posts/2739342769520014/?substory_index=0
04/03/2020

https://www.facebook.com/329107800543535/posts/2739342769520014/?substory_index=0

ZSAROLÁSNAK NEM ENGEDEK! – Válasz a Jobbik Magyarországért Mozgalom ma este kiadott közleményére.

Meglepődve olvastam, hogy a Jobbik új elnöksége a hivatalos fórumok helyett nyilvánosan, közleményben kezdett el üzengetni a pártunk országgyűlési képviselőinek. Szabályzatunk alapján ezt sem tag, sem pedig testület nem tehetné meg.

A sajtóközlemény egyik legmegdöbbentőbb kijelentése a következő:

„A Jobbik elnöksége pedig ezúton szeretné egyértelművé tenni, hogy akik távoznak a frakcióból, 2022-ben nem lesznek közös ellenzéki jelöltek.”

Nagyon sajnálom, hogy a Jobbik elnöksége azt a következtetést vonta le a távozó országgyűlési képviselők búcsúüzeneteiből és a lassan tömeges kilépési hullámból, hogy nyilvánosan kell megzsarolni a képviselőtársaimat és engem. Határozottan szeretném leszögezni, hogy engem sem a saját pártom, sem más párt nem zsarolhat meg! Jobbikosként külön szégyellem, hogy a kiadott közlemény azt sugallja a magyar társadalomnak, hogy a képviselőtársaim sakkban tarthatóak egzisztenciális fenyegetéssel. Ezzel a demokráciába vetett kevéske maradék hitet is elveszik a magyar emberektől!

A nyilvános megszólításra nyilvánosan válaszolva arra kérem a Jobbik elnökségét, hogy vessen véget az egyre rémesebbé váló tendenciáknak, mert így aligha lesznek az ellenzéki oldalon abban a pozícióban, hogy akár csak a saját maguknak is bejutó képviselői helyeket tudjanak majd kiharcolni.

Bízva a józan észben, nem kívánok tovább foglalkozni a szánalmas zsarolási kísérlettel, és nem kívánok a sajtónak semmilyen nyilatkozatot tenni.

Soha többé kommunizmust!
24/02/2020

Soha többé kommunizmust!

"Mi az hogy! Nagyonis!" 😁
21/02/2020

"Mi az hogy! Nagyonis!" 😁

A kormányközeli Magyar Nemzet értesülései szerint vagyonnyilatkozat-tételi eljárást kezdeményeznek Gyurcsány Ferenc korábbi miniszterelnökkel szemben az Országgyűlés mentelmi bizottságánál. Korábban a Világgazdaság arról írt, hogy miután a DK elnöke leadta a vagyonnyilatkoza...

Nemet mondott az adócsökkentésre az úgynezevezett "jobboldali" kormány... 😠Sebaj, legfeljebb jövőre beadják úgy, mintha ...
19/02/2020

Nemet mondott az adócsökkentésre az úgynezevezett "jobboldali" kormány... 😠
Sebaj, legfeljebb jövőre beadják úgy, mintha mindig is a saját javaslatuk lett volna 🤡🤡🤡

Az Országgyűlés Gazdasági bizottsága hétfőn tárgyalhatott volna a fiatalok személyijövedelemadó-mentességét célzó határozati javaslatról, azonban a jobbikos Jakab Péter és Farkas Gergely beadványát úgy utasította el a testület kormánypárti többsége, hogy azt egyetlen egy ...

Gratulálunk a győzelemhez!Megtiszteltetés volt neked kampányolni 😊Csak így tovább "22-ig! 💪🏻😎
16/02/2020

Gratulálunk a győzelemhez!
Megtiszteltetés volt neked kampányolni 😊
Csak így tovább "22-ig! 💪🏻😎

😀
06/02/2020

😀

👇
05/02/2020

👇

Ellenzéki együttműködés, de két lista mellett foglalt állást a Jobbik új elnöke.

😎👌
05/02/2020

😎👌

💪
25/01/2020

💪

Jakab Péter: Harcolni hívlak titeket. Orbán Viktornak rémálom leszek, nektek pedig bajtárs!

FeLvEtTe A sTáBuNk
23/01/2020

FeLvEtTe A sTáBuNk

"Szürreális beszélgetés zajlott le az M1 Ma este című műsorában, ahová Karácsony Gergely főpolgármestert hívták meg. A m...
22/01/2020

"Szürreális beszélgetés zajlott le az M1 Ma este című műsorában, ahová Karácsony Gergely főpolgármestert hívták meg. A műsorvezető teljesítménye a független közszolgálatiság megcsúfolásának egy újabb mementója. Egyáltalán nem meglepő a köztévétől ez a színvonal, pedig az jogos kérdés: mit is jelent a gyakorlatban az, hogy klímavészhelyzetet hirdettek Budapesten. A műsorvezető azonban valójában nem várt érdemi válaszokat, kérdezni sem akart, csak átmenni egy úthengerrel Karácsony Gergelyen. Ez a beszélgetés lehetőség lett volna arra, hogy a köztévé kvalitásokat mutasson fel, ehelyett saját magát ásta el a műsorvezető. Az egészből egy (sokadik) kínos sajtótörténeti mélypont lett. Ennek így semmi köze a közszolgálatisághoz, nem mintha ne lett volna eddig is nyilvánvaló, hogy a köztévé állami milliárdokból kitömött kormánypárti szócső lett."
- Nótin Tamás gondolatai az eset kapcsán

Szegény lurkó 😔
22/01/2020

Szegény lurkó 😔

Cím

Iroda Cím: Komócsy Utca 5-7
Budapest
1141

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Jobbik Zuglói Ifjúsági Tagozat új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás