A Jobbik Ifjúsági Tagozat egyik kiemelkedő tagszervezete az Angyalföldi IT. Az angyalok mind érdeklődési körüket, mind kompetenciájukat tekintve széles rétű tudással rendelkeznek, melyet igyekeznek kamatoztatni a tagozat mindennapjaiban is. A tagság ezen felül aktívan részt vesz mind a Jobbik, mind a központi Ifjúsági Tagozat életében, működésében is és lehetőségeihez mérten támogatja munkájával a
helyi alapszervezetet is. A 13-as számhoz tartjuk magunkat, a kezdeti 8 fős alapítótagsághoz az évek során további fiatalok, nemzetben gondolkodó tettre kész bátrak jelentkeztek, jelenlegi tagságunk 13 fő. Számos tagunk az alapszervezet tagjaként is segíti a nemzet boldogulásáért vívott harcunkat, így Angyalföldön a két szervezet közötti összehangolt munka is reméljük meg fogja hozni a gyümölcsét
Újabb célok, újabb tervek mindig vannak a tarsolyunkban, melyek központi gondolata egy: Magyarországért, a hazáért tenni. 2013 óta íródó történelmünk során számos egyéni kezdeményezéssel jelentkeztünk, munkánkat meghálálták: rövid fennállásunk során már megkaptuk a hónap IT-je címet, több tagunk az önkormányzati választáson is indult, egyik alapító tagunk és barátunk 2014 őszétől szülőtelepülésén, Jánoshidán harcol képviselőként a szebb jövőért! Szabó Dezső gondolataival zárnánk bemutatkozásunkat, ami vezérel minket: "minden magyar felelős minden magyarért!"
Ne feledjétek, mi a nép pártján vagyunk, a földesurak és a helytartók kíméletlen ellenfelei!