23/06/2026
Szebbnél szebb esőbotok készültek a szombati kézművesen! A feladat nem volt egyszerű, az anyukák is keményen megdolgoztak a végeredményért!😄
Ezen a héten, pénteken kezdődik az év első Végre péntek! kézművese, ahol csipeszből fogunk lepkét készíteni!🦋Idén is készülünk nektek pecsétgyűjtő füzettel, gyertek el minél több alkalomra és gyűjtsétek be ti a legtöbb pecsétet!😉
A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Regisztráció: [email protected]