04/04/2026
Nemsoká választás, tudd hova megy az x, mert jön a fekete autó! Meg amúgy is, csináljon mindneki még egy gyereket az ünnepek alatt.! Ahogy Budaházy Edda mondaná, szüljük tele a Kárpát medencét, mert ez a jövőnk kulcsa! Aztán majd felneveli az állam, főleg a békési 240 ezres havi bérekből... Zsolti bácsiéknak is kell a kikapcsolódás Na de mégis, TE szültél már ma?