Jobbik Dorogi Ifjúsági Tagozat

Jobbik Dorogi Ifjúsági Tagozat A Jobbik Magyarországért Mozgalom Ifjúsági Tagozata Dorogi szervezetének hivatalos Facebook oldala.

Ne feledjétek❗️Ma Esztergomban és Dorogon 9-12 óra között várjuk az irodákban a felajánlásokat❗️Nunkovics Tiborral a Dor...
05/12/2020

Ne feledjétek❗️Ma Esztergomban és Dorogon 9-12 óra között várjuk az irodákban a felajánlásokat❗️Nunkovics Tiborral a Dorogon találkozhattok, de az esztergomi irodánk is nyitva lesz❗️😊

❗️Ajándékozz örömet❗️

8. karácsonyi adománygyűjtő és cipősdoboz akció❗️🎄🎁🤩

Az elmúlt napokban sokan kérdeztétek, hogy idén is lesz-e karácsonyi adománygyűjtés. Természetesen ebben az évben is megszervezem a gyűjtést és igyekszem minél több, környékbeli családnak segíteni. :)
Azt tapasztalom, hogy évről évre egyre több adomány gyűlik össze, remélem ez a sorozat most sem szakad meg.

Kétféleképpen tudjátok eljuttatni az adományokat hozzánk:

✅ időpontot és helyszínt egyeztetünk messengeren vagy a +36/70 699-2238-as telefonszámon;

✅ elhozzátok az esztergomi (Kossuth Lajos utca 8., Fuji mellett) vagy dorogi (Széchenyi ltp 3/b., üzletsoron) irodáink valamelyikébe az alábbi időpontokban:
🕐 december 5., 9 és 12 óra között
🕐 december 12., 9 és 12 óra között
🕐 december 19., 9 és 12 óra között
(tehát az ünnepek előtti utolsó 3 szombaton délelőttjein)

Idén a szokás tartós élelmiszerek, gyerekjátékok és gyerekkönyvek mellett fertőtlenítő eszközöket is szívesen fogadunk❗️😊

(A korábbi évek tapasztalatai miatt ruhát idén sem tudunk fogadni.)

03/12/2020

Nyílt levél Völner Pálnak❗️

Idén megszervezzük karácsonyi adománygyűjtésünket és a cipősdoboz akciót! Részletek ⤵️⤵️⤵️
27/11/2020

Idén megszervezzük karácsonyi adománygyűjtésünket és a cipősdoboz akciót! Részletek ⤵️⤵️⤵️

❗️Ajándékozz örömet❗️

8. karácsonyi adománygyűjtő és cipősdoboz akció❗️🎄🎁🤩

Az elmúlt napokban sokan kérdeztétek, hogy idén is lesz-e karácsonyi adománygyűjtés. Természetesen ebben az évben is megszervezem a gyűjtést és igyekszem minél több, környékbeli családnak segíteni. :)
Azt tapasztalom, hogy évről évre egyre több adomány gyűlik össze, remélem ez a sorozat most sem szakad meg.

Kétféleképpen tudjátok eljuttatni az adományokat hozzánk:

✅ időpontot és helyszínt egyeztetünk messengeren vagy a +36/70 699-2238-as telefonszámon;

✅ elhozzátok az esztergomi (Kossuth Lajos utca 8., Fuji mellett) vagy dorogi (Széchenyi ltp 3/b., üzletsoron) irodáink valamelyikébe az alábbi időpontokban:
🕐 december 5., 9 és 12 óra között
🕐 december 12., 9 és 12 óra között
🕐 december 19., 9 és 12 óra között
(tehát az ünnepek előtti utolsó 3 szombaton délelőttjein)

Idén a szokás tartós élelmiszerek, gyerekjátékok és gyerekkönyvek mellett fertőtlenítő eszközöket is szívesen fogadunk❗️😊

(A korábbi évek tapasztalatai miatt ruhát idén sem tudunk fogadni.)

14/11/2020

Szerintetek ez igazságos❓

Sehová nem vezető viták helyett, talán a fontos kérdésekre kellene koncentrálni❗️⤵️
11/08/2020

Sehová nem vezető viták helyett, talán a fontos kérdésekre kellene koncentrálni❗️⤵️

Hivatalosan is döntött a Jobbik: egy az egy ellen❗️
A Jobbik országos elnöksége a sikeres kormányváltás érdekében az alábbi döntéseket hozta⤵️
▶️Támogatjuk, hogy minden választókerületben egy ellenzéki jelölt szálljon szembe a Fidesz jelöltjével.
▶️Támogatjuk, hogy az ellenzék közös miniszterelnökjelöltet állítson Orbán Viktor kihívójaként.
▶️Támogatjuk, hogy a képviselőjelöltek és a miniszterelnökjelölt személyéről a nép döntsön előválasztáson.
▶️Támogatjuk, hogy listából annyi legyen, amennyi képes a legtöbb szavazatot biztosítani a kormányváltáshoz.
A torzsalkodás ideje lejárt, eljött a megegyezés ideje. Mert csak együtt sikerülhet, és együtt sikerülni is fog❗️

09/07/2020

A pedofília miatt elítélteket szigorúbb büntetnék, hozzáférhetővé tennék mindenkinek az adataikat.

Nem akarod vissza küldeni a konzultációs íveket? Ne dobd ki! 😊⤵️⤵️⤵️
01/07/2020

Nem akarod vissza küldeni a konzultációs íveket? Ne dobd ki! 😊⤵️⤵️⤵️

20/03/2020

FIGYELEM❗️❗️❗️Ez történhet a hiteleddel, ha belemész a moratóriumba❗️

Add tovább, hogy más is tudja és minél kevesebben kerüljenek bajba❗️Érdemes megfontolni mit teszel.

Ez elmúlt napokban többen is kerestetek azzal, hogy mi fog történni akkor, ha éltek a kormány nyújtotta lehetőséggel és december 31-ig nem fizetitek a hiteleteket.

A Jobbik már jóval korábban javasolta a kormánynak, hogy fagyasszák be a megkötött hitelek, ami azt jelenti, hogy ne kelljen fizetni a törlesztőket a járvány idején, de a kamat se növekedjen. Először örömmel fogadtuk, hogy a kormány adaptálta a javaslatot és Orbán Viktor bejelentette a hitel moratóriumot, azonban nem úgy, ahogy mi elképzeltük.

Hogy mi történik akkor, ha élsz a "mentőövvel" és nem fizeted a törlesztőt❓Íme a választ⤵️⤵️⤵️

Pánik helyett tájékozódjunk és figyeljünk az átlagosnál jobban a higiéniánkra! :)
28/02/2020

Pánik helyett tájékozódjunk és figyeljünk az átlagosnál jobban a higiéniánkra! :)

Völner Pál is támogatta 2016-ban a rabok kártérítéséről szóló törvényt❗️Leszavazva a Jobbik azon javaslatát, hogy az áld...
20/02/2020

Völner Pál is támogatta 2016-ban a rabok kártérítéséről szóló törvényt❗️Leszavazva a Jobbik azon javaslatát, hogy az áldozatok hozzátartozói kapjanak kártérítést❗️

Mára megszedték magukat és most észlelve a társadalmi felháborodást, hirtelen megfordult az álláspontjuk. Érdekes és álszent...

Akkor még Völner Pál is igennel szavazott a börtönbizniszre❗️❗️❗️

Az egész börtönbiznisz azért alakulhatott ki, mert a Fidesz 2016 októberében létrehozta.

A Fidesz miatt szedhették a sápot a magyar államtól az ügyvédek és a rabok.

A Jobbik volt az egyedüli párt, amelyik a börtönbizniszt megteremtő fideszes törvényjavaslatot nem szavazta meg 2016-ban, és éppen azokat az érveket hozta fel a javaslattal szemben, amelyekre most a kormány hivatkozik.

A Jobbik javasolta azt is, hogy az áldozatok hozzátartozói a rabokat megelőzően részesüljenek a kártalanításokból. (Például a Cozma-ügy vagy a Szögi-ügy hozzátartozói.)

Egyébként azt tudjátok, hogy pont egy fideszes ügyvédi iroda húzta a legnagyobb hasznot az elmúlt években a börtönbizniszből❓Nyilván sok más iroda mellett.

Jobbik kezdeményezi, hogy építsék meg azokat a börtönöket, amelyeknek a létrehozását éppen a kormány állította le.

Cím

Dorog
2510

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Jobbik Dorogi Ifjúsági Tagozat új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás