19/02/2026
Múlt hét pénteken lezajlott a Duna-Ipoly Nemzeti Park ( DINPI ) önkéntes gálája. Az este során azt a rengeteg embert köszöntötték, akik szabadidejükben segítik a DINPI munkáját, a természetvédelem ügyét, és akik nélkül madárvártánk sem működhetne.🤝
Önkénteseink segítségére mindenben számíthatunk, legyen szó gyűrűzésről, madárszedésről, hálóállításról, főzésről, a madárvárta takarításáról... és még sorolhatnánk.
Hálásan köszönjük, hogy vagytok!!😍
A DINPI Dél- és Kelet-Pest Megyei Tájegysége részéről idén az Év önkéntese díjat egyik legaktívabb önkéntesünk, Bikás Bettina kapta. Ő az, aki amellett, hogy rengeteg gyűrűzésünkön jelen van segítőként, minden évben fáradhatatlan lelkesedéssel megszervezi, és táborvezetőként lebonyolítja a Madarászsuli táborunkat. Neki köszönhető, hogy nyaranta sok-sok gyerek ismerkedhet nálunk a madarászat világával, és hogy elkezdhetett kialakulni madárvártán dolgozó önkéntes csapat utánpótlása.🤓🐦
Sok szeretettel gratulálunk Betti, nagyon köszönjük a munkádat!!🥰