30/05/2026
Sziasztok! Hála nektek ma átlépte a gyűjtés a 150 millió forintot. Ezt egyrészt nem tudjuk elégszer megköszönni, másrészt pedig ki is használtuk az alkalmat arra, hogy kiegészítsük az összeget és megtegyük az első befizetést a MÁK-nak a mai napon.
Bízunk benne, hogy ezt a befizetést hamarosan követheti egy újabb és egy újabb. Ahogyan korábban is mondtuk, a folyamatos működés biztosítása mellett elkezdtük eladni minden olyan ingóságunkat (ingatlanunk nem lévén), amelyre van vevő és a jövőben tudunk nélküle élni.
A költözés után birtokba vettük az új telephelyünket, így tud üzemelni a webshopunk is, vásároljatok tőlünk bátran. Keressetek minket, ha úgy gondoljátok, hogy tudtok nekünk segíteni és keressetek akkor is, ha úgy gondoljátok, hogy mi tudunk nektek segíteni. Vagyunk végig!