13/06/2026
Kérjük ne felejtsetek el ZOKNIt hozni magatokkal! 🧦‼️
Higiéniai és balesetvédelmi okokból is kötelező nálunk is (mint minden játszóházban)
🧦 🧦
Kedves szülők és gyerekek!
Nyár van, és ilyenkor a legtöbben mezítlábasan szandált vagy papucsot hordunk, de kérünk titeket, ne felejtsétek el, hogy (mint minden játszóházban) a ZOKNI HASZNÁLATA KÖTELEZŐ ‼️ nálunk is. Gyermekeknek és felnőttelnek is.
Köszönjük 😊