13/04/2026
❤️
Kedves Kutyapártos passzivisták, szimpatizánsok, támogatók, sorstársak, barátok!
Nem tudok ma éjjel aludni és talán ezzel nem vagyok egyedül. Egymás után jutnak eszembe az elmúlt egy év eseményei, a rengeteg személyes/online/telefonos megbeszélés, a közös tervek, az örömök és bánatok.
Nehéz, szép és tanulságos időszakon vagyunk túl. Együtt küzdöttünk és tartottuk egymásban a lelket, amikor nehéz volt (és sokszor volt nehéz), közben pedig rengeteget nevettünk. Az, hogy feladjuk, fel sem merült, voltunk végig. A kimenetet ismerve sem bántam meg és ha vissza tudnék menni az időben, akkor újra belevágnék.
Ti vagytok a Kutyapárt, a ti munkátok nélkül nem sikerült volna eddig eljutni. Rengeteg időt és erőt tettetek pultozásban, plakátolásba, szórólapozásba, kopogtatásba, aláírásgyűjtésbe, közösségi projektek menedzselésébe, ötletelésbe, szervezésbe és még sok minden másba. Eközben mindig volt egy jó szavatok (vagy poénotok. Kinek mi.)
Köszönöm a sok ölelést,
az őszinte szavakat,
a megerősítést,
a szeretetet - leginkább ezt, a szeretetet.
Köszönöm, hogy vagytok!
És sajnálom, hogy nem sikerült! De a munkánkra a jövőben is szükség lesz, ehhez pedig fontos megőriznünk, ami jó és megjavítanunk, ahol probléma volt.
❊ ❊ ❊
Kedves Tisza támogatók, aktivisták, sziget tagok és mindenki aki nem Tiszás, de a Tiszára szavazott!
Sokat dolgoztatok a sikerért és nélkületek nem sikerült volna leváltani Orbánt és rendszerét. Kívánom, hogy minden reményetek teljesüljön és úgy alakuljanak a dolgok, ahogy elképzeltétek.
Jó lenne a közös jövő érdekében, ha az online tér lenyugodna. Ha a kritikus, kioktató, megalázó, lekicsinylő, megszégyenítő vagy egyszerűen csak bántó kommentek helyét az együttműködés szelleme venné át. Kaptatok ti is eleget, kaptunk mi is. Így ha ez a poszt/a személyem/ a Kutyapárt nem tetszik, kérlek görgess tovább. Köszönöm.
❊ ❊ ❊
Végül egy kis türelmet szeretnék kérni mindenkitől. Nincs tapasztalatom azzal, hogy egy kivégzés után mennyi idő kell a maradványok eltüntetéséhez és az újjászületéshez, de valamennyi időt igénybe fog venni, hogy rendezzem a soraimat. Utána jelentkezem a hogyan tovább részleteivel. Köszönöm.