Tornácos Vendégház

Tornácos Vendégház Pihenés, programszervezés, sportolás, horgászás, vadászás, országos emlékhely és s körny?

07/06/2025

Send a message to learn more

28/05/2025
16/05/2025
14/05/2025

❗️RÉTVÁRI BENCE MIATT EGY OLYAN RENDŐRT AKARNAK MEGBÜNTETNI, AKI VALÓBAN A HAZÁJÁT SZOLGÁLTA! - NE HAGYJUK, KÉRLEK ADD TOVÁBB!!

👉Laponyi Zsolt rendőr őrmester minket, állampolgárokat védett meg a Rétvári Bence államtitkárnak írt kritikus Fb posztjában. És csupán azt mondta el, amit minden magyar rendőrtől elvárunk. Tanúbizonyságát adta annak, amiért mi, magyar állampolgárok, politikai és minden egyéb hovatartozásunktól függetlenül bízunk a Magyar Rendőrség pártatlan hozzáállásában és munkájában. Hiszen enélkül nem létezhet valódi rendfenntartás, csak káosz és az éppen hatalmon levők erőfito:gtatás az éppen ellenzékben levők fellett, mégpedig úgy, hogy a rendőrséget maguk mellé állítják és rajta keresztül üldöznek és fosztanak meg a jogaitól mindenkit, aki nem tartozik hozzájuk. Pont úgy, mint a putyini Oroszországban és sok más diktatúrában, ahol a rendőri ter:ror mindennapos! Laponyi Zsolt csupán azt írta le, amit minden tisztességes magyar rendőr gondol és érez. Kiállt azért, ami a rendőrség lényege. S t***e ezt éppen a Rendőrség Napján. Ezért nem büntetést, hanem dicséretet érdemel! Mert rá valóban igaz, ami sokak számára csak egy üres szólam: „Hazámat szolgálom”.

Azoknak, akik nem olvasták a történetet, arról van szó, hogy készült egy fotóanyag, ami a rendőrség munkáját kívánta népszerűsíteni. Ebből az anyagból Rétvári Bence átvett egy fotót, amelyen Laponyi Zsolt három másik rendőrrel együtt szerepelt. Ezzel nem is lenne semmi baj, csakhogy Rétvári rát***e a fotó közepére azt, hogy KDNP.hu. Ezzel azt a benyomást keltve mintha a magyar rendőrség nem egy független rendfenntartó intézmény lenne, hanem a KDNP-t kiszolgáló bércsicska szervezet. Sőt! Rétvári ezzel a fotóval kívánta népszerűsíteni az amúgy már régen nem is létező, valódi politikai teljesítményt nem produkáló KDNP-t. Az álteológus doktor fővadász Semjén kamupártját, ami megbecsteleníti magát a kereszténységet is azzal, hogy a nevében viselni merészeli.

👉Laponyi Zsolt a következőket írta a Rétvárinak címzett tiltakozásában: „Rendőrnek identifikálom magam. Egy a közt szolgáló Járőrnek, aki a rá ruházott joggal és hatalommal, legjobb tudásával segít mindenkin Magyarország területén, függetlenül a segítségre szoruló állampolgár pártpolitikai hovatartozásától. Ezen identitásomon nem kívánok változtatni és a közjó érdekében továbbra is kívánok minden szükséges intézkedést -illetékességem figyelembevételével- végrehajtani.”

👇Tisztelt BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság Vezetősége!

Hát nem ez a lényeg? Vagy Önök másképpen gondolják? Amennyiben megbüntetik Laponyi Zsolt rendőr őrmestert, akkor ezzel azt fogják megüzenni nekünk, magyar állampolgároknak, hogy nem neki adnak igazat! Vagyis, hogy Önök szerint nem probléma az, amikor valaki KDNP-és pártreklámot csinál a független Magyar Rendőrségből. Azt sugallva, mintha a rendőrség a KDNP-nek dolgozó er:őszakszervezet lenne. Csak szólok, nem a magyar kormány és főként nem a KDNP az, ami eltartja Önöket, hanem mi, magyar állampolgárok!

És a „Hazámat szolgálom” nemes mottó valóban azt jelenti, hogy a Magyar Rendőrség nem hagyja magát politikailag instrumentalizálni!

Laponyi Zsolt rendőr őrmester pont ezért emelte fel a szavát. Értünk. És rendőrség tisztességéért.

Ezért pedig nem büntetést, hanem elismerést érdemel!

Kérjük fontolják ezt meg! Nagyon köszönjük!

egy magyar állampolgár

☝️ u. i. Kérek mindenkit mutassuk meg a BRFK vezetőségének, akik ezt a témát semmiképpen nem a nyilvánosság előtt szerették volna lerendezni, hogy nekünk is közünk van ehhez! És kiállunk Laponyi Zsolt őrmester mellett! Ezért most nagyon
fontos a megosztásod!

u.i. 2: Ha szeretnéd látni a többi írásomat is, kövesd a Perintfalvi Rita Publik oldalamat! Akkor biztosan feldobja a Fb a hírfolyamodban. 😉



Fotó: Laponyi Zsolt rendőr őrmester, BRFK oldala

08/05/2025

Míg magyar emberek szegényednek el, önkormányzatok, kórházak és kulturális intézmények a csőd szélén állnak és az ország gazdasági mutatói folyton romlanak, addig ezek az oligarchák hihetetlenül meggazdagodtak az állam pénzén. Legyen átlátható azon személyeknek a vagyonoso...

11/04/2025

A kormány kénye-kedve szerint dönt arról, hogy a még nem blokkolt uniós forrásokat csak a fideszes önkormányzatoknak adja.

Erről a fajta politikai diszkriminációról beszéltem tegnap az uniós pénzek feltételességéről szóló meghallgatáson az Európai Parlamentben.

Persze tudom, hogy ez otthon senkit nem lep meg. De fontos volt tudatosítani a brüsszeli fejekben, hogy az uniós pénzek felfüggesztése pont az ellenzékben lévő területeken csattan, mint például Budapest.

Megoldási javaslatokról is beszéltünk. Nem egyszerű, mert semmi bizalma nem maradt a nyugati politikusoknak abban, hogy Magyarországon bármilyen módon meg lehetne védeni az uniós pénzeket a korrupciótól, tekint***el az igazságūgyi szervek állapotára.

A még megmaradt független médiának köszönet a tudósításért!

Cím

Kismarja
Kismarja
4126

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Tornácos Vendégház új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Szervezet Elérése

Üzenet küldése Tornácos Vendégház számára:

Megosztás