15/05/2026
🎉 KÖSZÖNET A TÁMOGATÁSÉRT 🎉
Kistelek Város Önkormányzata szeretné őszinte köszönetét kifejezni a Prysmian MKM Kft. részére, valamint Gémes Zsolt gyárigazgató úrnak a majálison nyújtott támogatásért és segítségért.
Nagy öröm számunkra, hogy egy ilyen példaértékű együttműködés valósulhatott meg, amely nagyban hozzájárult rendezvényünk sikeréhez és a közösségi élmények megteremtéséhez.
Külön köszönettel tartozunk minden civil egyesületnek, önkéntesnek és segítőnek a felajánlott munkáért, támogatásért és az önzetlenül ráfordított időért. Nélkületek ez a nap nem valósulhatott volna meg! ❤️
Köszönjük a bizalmat, a támogatást és ezt a kiváló munkakapcsolatot!
Bízunk benne, hogy ez még csak a közös együttműködés kezdete, és a jövőben is számos sikeres kezdeményezésben dolgozhatunk együtt. 🤝