05/02/2024
Iskolába viszik az erdőt az erdészek: tanító nénik figyelem, febr 5-től lehet pályázni a programra:
❗️❗️❗️KÖSZÖNJÜK A RENGETEG JELENTKEZÉST ÉS A HATALMAS ÉRDEKLŐDÉST! A regisztrálható helyek beteltek, de kövessétek figyelemmel oldalunkat további hírekért. ❗️❗️❗️
❗️Elindult az Iskolában az Erdő Programunk! Regisztrálj!
👩🏫A program keretében a minősített Erdészeti Erdei Iskolák erdőpedagógusai magyarországi köznevelési intézményekbe települnek ki, ahol az erdők és fenntarthatóság témakörében tartanak foglalkozást 20-30 fős általános iskolás csoportoknak.
🌳🌳🌳
Az ingyenes erdőpedagógiai foglalkozásokat hazai köznevelési intézmények igényelhetik a 6-14 éves korosztályok számára. A részvételhez a www.iskolabanazerdo.hu weboldalon kell regisztrálni, amelyre 2024. február 5-től a rendelkezésre álló keretig, de legkésőbb február 18-ig van lehetőség.
A Programot az Országos Erdészeti Egyesület koordinálja és a Erdészeti Erdei Iskolák bevonásával valósítja meg országszerte.