12/06/2026
VÁLTS BÖNGÉSZŐT!
Lassan itt a nyári szünet - ki kell pihenni az iskolát!
Itt az ideje, hogy feltöltődjetek, gyerekek!
Váltsatok a legjobb böngészőre:
a Nagy Nyári Molnári Gyümölcs-böngészőre!
Nem mondjuk, hogy ne lógjatok a neten – mert úgyis fogtok:
csak tartsatok szünetet – mozduljatok ki, fiss levegő, egy kis mozgás – ízletes és tápláló gyümölcsök – no és egy kis kaland!
Töltsétek fel magatokat - a virtuális böngészés szünetében kerekedjetek fel barátaitokkal - s keressétek fel a faluban vagy annak határában a már folyamatosan érő, vitaminokkal teli, ízletes gyümölcsöket!
Amiket most ajánlunk, azok közterületen vannak - és vegyszermentesek!
Szúnyog- és kullancsriasztó elkelhet - vaddisznót azért ne próbáljatok meg meglovagolni!
Szüleiteknek jelezzétek, mikor, merre - víz mellett pedig csak felnőtt kísérettel!
Annyit kérünk, hogy a növényeket kíméljétek - csak a termést szedjétek - és egyétek!
Kalandra fel! ;)