27/01/2014
Fontossági sorrend nélkül.
Etelka telep
Városunk keleti "csücske".
Nemrégiben kapott egy szép játszóteret sokak örömére. Jó érzés látni, hogy pezseg az élettől.
Van előtte egy terület, amit szerintem egy kis munkával parkosítani lehet, elültetni néhány fát, padokat telepíteni.
Mit gondoltok, erről? Hogyan és kb. mennyiből lehetne kivitelezni?
Ti milyen fákat, növényeket ültetnétek közterületre?