12/04/2026
Nagyjából két óra múlva zárnak a szavazóhelységek.
💙 Szeretném megköszönni mindenkinek a bizalmat. Az ajánlóknak és a rám szavazóknak egyaránt!
Bízom benne, hogy hétfőtől egy demokratikusabb, empatikusabb, Európa-barát világ épülhet.
❤️ És szeretném megköszönni az engem támogató csapatnak is a munkát, a támogatást.
☝️ Ha pedig még nem voltál szavazni, menj! Szavazz a Demokratikus Koalícióra és rám: 2xDK
Hajrá mi!
Egy jobb Magyarországért, a negyedik köztársaságért!