20/05/2026
SZAFKÓ ÚR, ez így rendben van?
A kampánynak vége, de a 26 tagú párt elnöke láthatóan nem tud leállni és ez rossz hatással van a követőire is. Egyelőre nincs miért foglalkozni Szafkó képviselő úr tevékenységével, mert még nagyon az elején járunk a folyamatnak, de azt már látjuk, hogy a felsőfokú végzettséggel nem rendelkező képviselő nem a megbékélés embere kíván lenni. A fenyegetés, az üzengetés, a gyűlölet szítása ès táplálása nem lehet pálya . A képviselő úrnak az együttműködésre kell törekedni, mert a térségben nyugalomra és lehetőség szerint közös gondolkodásra és cselekvésre van szükség.A durva kirohanások, lázítások, rágalmazások viszont nem.segìtik a megbékélést.
Ideje lezárni a múltat és építeni a jövőt!
A normális hangnemben történő párbeszédre mi nyitottak vagyunk!
Hajrá, Kelet-Nógrád!