20/03/2026
Kedves Támogatóink, látogatóink! Tavaly 270 ezer Ft-ot kaptunk tőletek. Nagyon köszönjük innen is! 2 személyes kis alapítvány a Meseudvar Alapítvány. Minden forint számít! Ha a hatóságok nem zárattak volna be, nem büntettek, és nem tiltották volna meg, hogy bárki jöhessen hozzánk, akkor adományokból összegyűlhetett volna annyi pénz, hogy ismét mindenki látogathatná bármikor a kis családi pihenő parkot. Betiltottak és köteleztek arra, hogy építsük át a fogyasztóvédelem szabályai szerint. Olyan követelményeket szabtak, mint egy közületi játszótérnek. Mi nem vagyunk se közületi se játszótér. Családi pihenő park vagyunk, amelyben egy játszóegység is található. A feltétel, hogy ne úgy kezeljenek mint egy közösségi teret az volt, hogy csak olyanok jöhetnek akiket ismerünk. Ezért létrehoztunk egy támogatói csoportot. Aki belép, szerény adománnyal segít nekünk fenntartani, üzemeltetni a helyet. Örülnénk, ha minél többen csatlakoznátok a patronálók csoportjához. Minden fillért amit tőletek kapunk, a Meseudvarra fordítjuk, hogy azt a minőséget és szépséget tudjuk biztosítani, ami a helyet az első pillanattól kezdve jellemzi. Szóval gyertek tagnak, és ha lehet, ajándékozzátok nekünk az adótok 1%-át. Bármilyen kérdésetek van, írjatok Messengeren. Vagy üzenjetek a profilomon. Köszönöm. Moni Morelly
Kedves Támogatóink!
Kedves Érdeklődők!
Hálásan köszönjük a 2025-ben nekünk szánt adó 1% támogatásotokat és kérünk titeket, hogy az idén is segítsétek a közösségért folytatott szolgálatunkat!
Aki csatlakozni szeretne a Meseudvar adományozói csoportjához, kérhet támogatói kapunyitó bilétát. Ezzel bármikor jöhet-mehet hozzánk. A részletekről Messengeren tudlak titeket tájékoztatni.
Szép tavaszi napokat kívánok nektek🌷
Moni Morelly