Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozat

Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozat Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozat hivatalos oldala. Csatlakozz te is! Célunk a rendszerváltás befejezése, a korrupt, hozzá nem értő kormányzás megszüntetése.

Egy becsületes, számon kérhető, a nemzet érdekeit szem előtt tartó kormány megalakítása, az ország politikai megosztottságnak felszámolása. Egy XXI. századi párt ifjúsági tagozataként el akarjuk tüntetni a nemzet „bal, és jobb” oldalra történő megosztását, hiszen mind egy jóérzésű „baloldali”, mind egy jóérzésű „jobboldali” ember jólétet, biztonságot és összetartást szeretne, és egy fejlett, büsz

ke, gazdag országban kívánna élni. Ezen gondolat mentén szeretnénk a nemzet tagjait összehozni, a korábbi kettéosztottságot felszámolni, amelyet a XX. század pártjai generáltak. Egy igazságos érdem alapú társadalmi rendszert szeretnénk kiépíteni. Egy összetartó társadalom, és egy számon kérhető, becsületes, elit szakértőkből álló, a nemzeti érdekeket szem előtt tartó, korrupció ellen tűzzel-vassal harcoló kormány lehet csak képes az ország talpra állítására, és felvirágoztatására. Ezekért a célokért harcolunk, amennyiben egyét értesz a törekvéseinkkel, és szeretnél tenni ezen célok eléréséért, csatlakozz hozzánk!

24/02/2022

Kedves Tagtársunk!

Beigazolódott a legrosszabb forgatókönyv: az Orosz Föderáció ma hajnalban általános offenzívát indított Ukrajna ellen, szomszédunkban beállt a hadiállapot.

A háború mindig a civileket sújtja leginkább, szervezetünk pedig azok mellett áll ki, akiknek érdemi képviseletük sajnos jelenleg sincs: a kárpátaljai magyar testvéreink mellett, akik a történelem viharai miatt egy olyan állam háborúját szenvedik el, melynek nem saját döntésükből lettek polgárai.

A következő napokban, hetekben menekültek százait, ezreit várhatjuk az északkeleti határnál, köztük számos, önmaga és családja életét féltő magyar fog érkezni hazánkba.

A Jobbik Ifjúsági Tagozat megalakulása óta kiállt a határon túli, így a kárpátaljai magyarok mellett is, emiatt szervezetünk ez úton szólítja fel minden tagját, hogy vegyen részt segély- és adománygyűjtő akciónkban!

Amire szükség van:
- tartós élelmiszer (konzerv, liszt, tészta, stb.)
- meleg ruhák, takarók, pokrócok
- alapvető higiéniai eszközök (szappan, toalettpapír, női tisztasági csomagok, stb)

Az akció elkezdése minél hamarabb célszerű!

Az adományokat az átvételig tanácsos az alábbi helyeken gyűjteni:
- Budapest területén és környékén a Paulay Ede u. 5. szám alatt található irodahelységünkbe vigyétek, itt Stefánka Zalán budapesti IT elnök tud majd segíteni, akit a következő telefonszámon értek el: +36205179980
- vidéken egyeztessetek a helyi alapszervezettel: amennyiben van helyi pártiroda, az irodába, annak hiányában az általatok megadott címre gyűjtsétek a segélycsomagokat.

Az adományokat az IT országos elnöksége és hivatala azok összegyűjtése után fogja átvenni helyben Tőletek a legkorábbi időpontban. Az adományok sikeres összegyűjtését követően kérlek, jelezz vissza szervezeteddel a [email protected], vagy a [email protected] e-mail címre, hogy mihamarabb összegyűjthessük és eljuttathassuk azokat nélkülöző magyar testvéreinknek!

Nem hagyhatunk cserben egyetlen magyart sem!

Barátsággal és bajtársi szeretettel,
A Jobbik Ifjúsági Tagozat Országos Elnöksége

31/12/2021
07/06/2021

BÁTORSÁG, BECSÜLET, HAZASZERETET

Az elmúlt napokban fokozott mértékű támadás érte mind a helyi Jobbikot, mind személyemet egyrészt a Fidesz, másrészt a Fidesz érdekeit szolgáló "egyéb" szereplők részéről. Mivel lassan 10 éve foglalkozom politikával és végigcsináltam már jó pár kampányt, így pontosan tudom, hogy ez a fokozódó aktivitás mindig olyankor jelentkezik, ha valaminek nagyon nem örülnek a kormánypártban.

Most sincsen ez másként, hiszen - bár a Fidesz mindent elkövetett annak érdekében, hogy a Jobbikot teljesen megsemmisítse - Jakab Péter vezetésével mára ismét a legerősebb ellenzéki párttá váltunk, ráadásul úgy, hogy nem a többi ellenzéki szereplő kárára növekedtünk, hanem 250 ezer bizonytalan szavazót sikerült megszólítanunk. Ennyivel lett tehát nagyobb az ellenzéki "torta". Ez természetesen jó hír a Jobbiknak, de még jobb hír az egész ellenzéknek. A Fidesznek viszont rémálom. Ezt megértem. Ahogyan megértem a kétségbeesett próbálkozásaikat is.

Ennek megfelelően megindult az ilyenkor szokásos beszivárgás a helyi szervezetbe, a megosztási kísérletek, a kamuprofilos álhírgyártás, de sorra jelennek meg a találgatások, hajmeresztő elméletek is azzal kapcsolatban, hogy a szolnoki Jobbik vajon indít-e saját jelöltet, vagy esetleg valaki mást támogat majd. Nem kell már sokáig várni a válaszra: a héten a közvéleményt is tájékoztatjuk az országos elnökség döntéséről.

Azt is sokan kérdezik, hogy mi a véleményem az eddig nyilvánossá vált jelöltekről. Itt annyit mondhatok, hogy egyáltalán nem vagyok lenyűgözve, hiszen a szolnoki Jobbik pár hónapja már döntött abban a kérdésben, hogy milyen kritériumoknak kell megfelelnie valakinek ahhoz, hogy a legerősebb ellenzéki párt támogatni tudja.
Ismételjük át még egyszer címszavakban:
1. Legalább 5 éve helyi lakos, vagy itt dolgozó
2. Erős társadalmi hátország
3. Biztos, politikán kívüli személyes egzisztencia.

Ezeknek a minimumkritériumoknak az eddig ismertté vált jelöltek kétharmada nem felel meg. Így őket semmilyen esetben nem tudjuk támogatni. Külön szomorúság számomra, hogy úgy tűnik a pártok (egy része) nem tanult a 2018-asok hibájából, még mindig képtelen felülemelkedni saját kicsinyes pártérdekein, és mindenáron ideejtőernyőztetett, zavaros hátterű politikai kalandorokat akar ráerőszakolni a szolnokiakra.

Én azt mondom, nem előválasztást, hanem választást kell nyerni. Ott pedig a Fidesz jelöltjével kell szembenézni, aki minden bizonnyal az a Dr. Kállai Mária lesz, aki helyismerete, beágyazottsága és politikai rutinja miatt borzasztó kemény ellenfél.

És nem, nem hiszek abban, hogy az ellenzéki együttműködés azt jelentené, hogy azt kell hazudni a választóknak, hogy bármelyik jelölt alkalmas a térség országgyűlési képviselőjének és Dr. Kállai Mária ellenfelének. Ez ugyanis nyilvánvalóan nem igaz.

Ennek megfelelően annyit ígérhetek, hogy a Jobbik jelöltje olyan személy lesz, aki mindhárom kritériumnak megfelel és nyugodt lélekkel ajánlhatom a helyiek bizalmába...

Gyarmati Gábor a Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozatának elnöke, és a Jobbik Szolnoki képviselői, Galló György, és Berényi ...
04/06/2021

Gyarmati Gábor a Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozatának elnöke, és a Jobbik Szolnoki képviselői, Galló György, és Berényi Gábor közösen emlékeztek meg a hazánkat porba sújtó Trianoni diktátumról.

09/05/2021
19/04/2021

Váltsunk együtt kormányt❗

Ahhoz, hogy 2022-ben lebontsuk a NER rendszerét az ellenzék országszerte előválasztásokat tart, hogy megtalálja a helyben legalkalmasabb kihívókat.

Csatlakozz aktivistáinkhoz és vegyél részt Magyarország első előválasztásában segítőként. Mert az ország sorsa rajtunk múlik.

Jelentkezni az alábbi linket vagy a grafikán található elérhetőségeken lehet:
https://urlap.jobbik.hu/aktivista

04/04/2021

🐇🐇 Áldott, boldog Húsvétot kívánok

25/02/2021
11/01/2021

🎤🎤🎤 Újraindul a Kimondott Szolnok című műsor, az első beszélgetések hamarosan elérhetőek lesznek.

31/12/2020

Sikerekben, és egészségben gazdag boldog új évet kívánok! :)

Cím

Szolnok

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozat új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Szervezet Elérése

Üzenet küldése Jobbik Szolnoki Ifjúsági Tagozat számára:

Megosztás