09/05/2026
Kedves ügyfelek!
A mai nappal több év után betelt a bizonyos pohár!
-... hívlak és nem veszed fel!
-Igen este 7kor hívsz... napközben nem jut eszedbe sose?
Innentől HÉTKÖZNAPOKON 09:00-16:00ig fogok telefonhívást fogadni !
Nincs hétvége, nincs este, meguntam a végtelen rugalmasságot . Emberből vagyok én is , családom van , kijárok vadászni! Nem ügyeletes vagyok!
Nem akarok senkit ezzel megbántani , de rég óta gyűltek a hasonló fennhangú kérdések, úgyhogy kérem mindenki ezt tartsa szem előtt , senkire nem haragszom!
Megértést köszönöm.