10/02/2026
❗️ AZ IGAZSÁGNAK ÖNMAGÁBAN MEGGYŐZŐ EREJE VAN: IVÁNYI GÁBOR ÁRTATLAN! Fontos, add tovább!
Bárki, aki ismeri személyesen Iványi Gábort vagy legalább, ha a sajtóból, online felületekről hallott az ő igazán krisztusi viselkedéséről, sőt, életéről, annak számára nem lehet kérdés az, hogy Iványi Gábor, a MET lelkésze ÁRTATLAN! Amikor a hatalom erő:szakkal vádolja őt és „társait”: Donáth Annát, Gurmai Zitát, Szél Bernadettet és Herényi Károlyt, akkor minden, az ép eszét még használni tudó ember számára világos, hogy a hatalom hazudik!
👉 A hatalom jogsértőnek nevezi Iványit, pedig az Orbán kormány az, ami 2011-ben politikai bosszúból és azért, hogy az összes többi egyházat megfélemlítse, elvette a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség egyházi státuszát, amelyet azóta sem állították vissza!
👉 A hatalom tolvajnak titulálja Iványit, pedig a magyar kormány az, ami 15 milliárd forinttal tartozik Iványinak és a MET-nek! Ezt az összeget ítélte meg nekik az Emberi Jogok Európai Bírósága, amit a magyar állam a mai napig nem volt hajlandó kifizetni!
👉 A hatalom hatóság elleni erő:szakkal vádol egy 74 éves, egészségügyi problémákkal küzdő aggastyánt (akinek oroszlánszíve persze töretlen erejű!) és segítőit, köztük három nőt, akik 40 felfegyverzett NAV-ossal találták magukat szemben egy bejelentés nélkül lebonyolított razzia során. Ráadásul mindez Iványi irodájában zajlott, ahova a NAV-osok be sem léphettek volna, mert a vizsgált iratokat egy másik helyiségben tartották!
„Én nem mentem nekik, nem nyúltam senkihez, a kezem hátra volt téve” – mondta ma az előkészítő tárgyaláson Iványi Gábor. Most ezt komolyan bizonygatnia kell egy olyan embernek, akiről Magyarország jobbik fele pontosan tudja, hogy Ő a szelídség apostola?
Egy olyan jézusi tanítvány, aki lehajol minden megtört emberhez, aki letörli a könnyet a sírók szeméről, aki reményt ad azoknak, akiknek a létezését is bűnnek tekinti a hatalom!?
Soha egy hangos szó, soha egy indulatos reakció! Bár minden joga meg lett volna már rég ostort fogni és úgy kergetni el azokat, akik rablók barlangjává tették az Isten házát és ezt a hazát! Vagy még inkább az Isten házait, hiszen a legtöbb „bevett” egyház szervilis megalkuvó! Az elnyomó hatalom szolgalelkű vagy élvhajhász kiszolgálója. Akiknek semmit nem jelent a Mester tanítása, ha Júdásként árulással többet lehet keresni!
És ezt az Iványi Gábort nevezitek ti bűnözőnek! És rajta akartok példát statuálni? S rajta keresztül akartok megfélemlíteni minket, akiknek jelent még valamit az a szó, hogy hazaszeretet?
Kevesek vagytok ti ehhez! Túlértékelitek magatokat, beképzeltségeket és hatalommámorotok elefántcsonttornyában képtelen vagytok felismerni a valóságot!
☝️ Azt, hogy Iványi Gábor egy jel! Egy ikonikus jel! A szabadság és az önmagát odaajándékozó szeretet szimbóluma! A végtelenül emberi és a szent megtestesítője egyúttal, olyan létezési minőség, amiről nektek, ócska hazaárulóknak, a szegények megnyomorgatóinak, a gyermekek bán:talmazóinak és a mo:lesztálókat védelmezőknek fogalmatok sincsen!
És nem is lesz soha, mert nem emberek, pusztán emberszerű lények vagytok! Olyanok, akikről a Mester azt mondta, nem különbek a meszelt síroknál: kívül szépek, tiszták és fehérek, de belül csak rothadás van és enyészet.
Ez a rothadó lelkület, ez az önpusztító erkölcsi enyészet az, ami a végzetetek lesz!
☝️ És Iványi Gábor lesz az utolsó szög a hatalom koporsójában! Mert egy igaz embert soha nem lehet elpusztítani! Magvetés a létezése, amiből, ha kell és itt lesz az idő, a forradalom fog kirobbanni, csak hergeljétek, hergeljétek tovább a népet!
El fog jönni az ítélet napja! Ami az igazaknak szabadulást, a pöcegödör létűeknek pedig pusztulást hoz.
Mert mindenki megkapja azt, amit érdemel, csak idő kérdése.
Az igazságnak önmagában meggyőző ereje van.
IVÁNYI GÁBOR ÁRTATLAN!☝️ ☝️ ☝️
u.i. Ha fontosnak tartod az írásaimat, kérlek kövesd a Perintfalvi Rita Publik oldalamat! Az én erőm Ti vagytok! Kattints az oldal tetején levő "Követés" gombra és már kész is!