29/05/2026
“Skolas stāsta noslēgums”
Mācību gada sākumā, 1. septembrī, mūsu skolā satikās burti A un B, lai kopīgi iesāktu jaunu skolas stāstu. Šodien, noslēguma pasākumā “Skolas stāsta noslēgums”, abi burti atkal satikās, lai atskatītos uz paveikto, piedzīvoto un sasniegto visa gada garumā.
Pasākumā tika godināti skolēni, kuri ar savu darbu, centību un aktivitāti bagātinājuši skolas ikdienu un nesuši skolas vārdu tālāk. Suminājām skolēnus ar augstiem sasniegumiem mācībās, olimpiāžu un dažādu konkursu dalībniekus, kā arī aktīvistus, kuri rūpējas par vidi, vācot makulatūru un izlietotās baterijas.
Īpašu paldies teicām čaklākajiem grāmatu lasītājiem, velo tiesību ieguvējiem un Eiropas eksāmena dalībniekiem. Neizpalika arī pateicība sportistiem un aktīvajiem skolēniem, kuri visa gada garumā iesaistījās skolas dzīves un pasākumu veidošanā, palīdzot radīt draudzīgu, radošu un saliedētu skolas vidi.
Pēc svinīgā pasākuma skolas pagalmā valdīja īsta svētku noskaņa — notika “Pagalma svētki”, kuros skolēni vēl pirms došanās vasaras brīvlaikā varēja kopā izbaudīt dažādas aktivitātes. Bija iespēja zīmēt, spēlēt bumbu, dejot, fotografēties piemiņai, rakstīt novēlējumus vasarai un vienkārši būt kopā ar draugiem un skolotājiem.
Smiekli, sarunas, mūzika un kopā būšanas prieks radīja sirsnīgu noslēgumu vēl vienam skolas gadam. Jo tieši kopā būšana ir tā, kas veido mūsu skolas stāstu īpašu.
Paldies skolēniem, skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu, atbalstu un kopā būšanu visa gada garumā!
Paldies Very Berry, īpaši Gundega Šauškina, par atbalstu sportistu godināšanā! Jūsu atsaucība un ieguldījums palīdz novērtēt skolēnu sasniegumus un motivē turpināt ceļu uz jaunām uzvarām.🤝
Lai vasara ir piepildīta ar atpūtu, sauli, piedzīvojumiem un skaistiem mirkļiem! ☀️
🖋️Anda Andersone direktores vietniece audzināšanas darbā
📸I.Harkina, A.Ratseps