05/06/2026
Maija izskaņā 9.l klase kopā ar audzinātāju Daigu piedalījās "Čē Čē Čempionāta" finālā Ogrē. 🤩 Par to, kā viņiem tur gāja, stāsta 9.l klases skolniece Estere. 👇
👣Ceļš līdz "Čē Čē Čempionātam" 9.l klasei bija izaicinājumu pilns. Mēs to darījām jau ceturto reizi. 👌 No sākuma ilgi runājām un balsojām par piedalīšanos.
📝Izpildot mājasdarbu, tikām pusfinālā. Mājasdarbus, kā vienmēr, veicām ļoti atbildīgi un centīgi. 👌
Kopā bija 4 mājasdarbi, kas jāveic dažu nedēļu laikā:
🔋plakāts par bateriju vākšanu,
🎥video “Skopais maksā divreiz”,
📽️video “Piekrišanai jābūt brīvai”,
📖atmiņu klades foto un ieraksts.
Katrs no klases iesaistījās ideju radīšanā. Audzinātāja Daiga rosināja sadalīties grupās un strādāt. 💡 Kopīgi izdomājām unikālas idejas, kas deva mums 574 punktus un iespēju piedalīties lielajā finālā Ogres Zilajos kalnos. 🥳
Sacensību diena pienāca ļoti ātri, un tā bija kā liela balva pēc uzrakstītajiem eksāmeniem. 🎁
Līdz finālam paspējām iegādāties vienotus T kreklus - meitenes rozā, bet puiši zaļus. 👕👚
Ogrē mūs sagaidīja lielās stafetes:
🧗♂️alpīnistu siena,
🚣♀️izbrauciens ar laivu,
🤸♀️skrējiens labirintā ar dažādiem šķēršļiem un pat lidošanu gaisā, kur Unai vajadzēja paļauties uz klases puišu stiprajām rokām.
Brīvajā laikā mēs pildījām papilduzdevumus un vācām autogrāfus uz T krekliem. To bija tik daudz, ka uz krekliņiem vairs nebija brīvas vietas. 🤭
Kopumā mēs esam pateicīgi par šādu iespēju un priecīgi, ka pēdējo gadu kopā mēs varējām noslēgt ar šo pasākumu. 9.l - labākie! 🤩🥳💚