29/05/2020
Lai arī citādāk, nekā ierasts, tomēr 2019./2020.mācību gads ir noslēdzies arī lielākajai daļai no lielās Gulbenes 2.vidusskolas bišu saimes. 9.klašu skolēniem vēl priekšā pamatizglītības apliecības saņemšana, bet divpadsmitajiem pirms dokumentu saņemšanas vēl sevi jāpierāda eksāmenos. Turam īkšķus un vēlam veiksmes! Taču kopumā - fiziski tālu citam no cita, bet morāli un emocionāli tuvāk nekā jebkad agrāk mājam ardievas vēl vienam darbiem un rosības pilnam, panākumiem bagātam, izaicinājumiem pilnam, emocionālam un visādi citādi raibam mācību gadam. 🐝🐝🐝
Mīļie Gulbenes 2.vidusskolas skolēni! ❤️ Jūs esat Malači! Šis mācību gads deva Jums iespēju parādīt un pierādīt sevi dažādās jomās – gan klātienes mācību stundās, konkursos un olimpiādēs, brīnišķīgos Ziemassvētku pasākuma priekšnesumos un labdarības pasākumos, gan arī attālinātajā mācību procesā, kas prasīja milzīgu atbildību, pašdisciplīnu, darba spējas un motivāciju. Mēs patiešām ar Jums lepojamies!
Dārgie Vecāki! ❤️ Paldies par būšanu kopā, atbalstu un iesaistīšanos skolas dzīvē arī šajā mācību gadā! Paldies par izturību, pacietību un enerģiju īpaši pēdējo 3 mēnešu laikā.
Izcilie, radošie un brīnišķīgie Kolēģi! ❤️Mēs kopā šajā mācību gadā esam paveikuši tik daudz! Paldies par pozitīvismu un smaidiem ikdienā, par iedvesmu un uzmundrinājumu grūtos mirkļos, par pleca sajūtu brīžos, kad tā bija tik ļoti vajadzīga. Paldies par to, ka arī šajā grūtajā attālināto mācību procesā spējāt atrast, pamanīt un izcelt labo gan skolēnos, gan kolēģos. Paldies par vēl vienu skaistu un krāsainu mācību gadu!
Skolēni, Vecāki, Kolēģi! Lai mums visiem skaista un pozitīviem iespaidiem bagāta vasara! Lai izdodas pabūt savā miera ostā, lai izdodas sasmelties prieku un enerģiju, un galu galā – lai izdodas atpūsties! 🌞
Un jau pēc 3 mēnešiem mēs atkal tiekamies – Gulbenes novada vidusskolā!
Gulbenes 2.vidusskolas kolektīvs 🐝🐝🐝