10/06/2026
🎨 Aizvadīta sirsnīga un iedvesmojoša tikšanās Ķeguma pilsētas bibliotēka ar mākslinieci Maiju Brašmani.
✨ Pasākuma laikā bija iespēja iepazīt mākslinieces radošo ceļu, klausīties stāstos par viņas pieredzi un aplūkot darbus, kas atspoguļo dažādus laikmetus, cilvēkus un notikumus.
🤗 Paldies Maijai Brašmanei par interesanto sarunu, atklātību un iedvesmu, kā arī visiem apmeklētājiem par aktīvu līdzdalību un jauko atmosfēru!
✨ Plakātu izstāde Ķeguma pilsētas bibliotēka apskatāma līdz 30. jūnijam.