11/06/2026
🥳Sākas konkursa “Laba pārvaldība pašvaldībā” vērtēšana!
Kopā ir saņemti 33 pieteikumi.
👉Nominācijā “Laba pārvaldība pakalpojumu sniegšanā” – 6
👉Nominācijā “Laba pārvaldība komunikācijā ar iedzīvotājiem” – 11
👉Nominācijā “Laba pārvaldība iedzīvotāju iesaistē” – 16
Paldies, Liepājas, Valmieras, Daugavpils, Bauskas, Ādažu, Smiltenes, Līvānu, Cēsu, Jelgavas, Krāslavas, Dienvidkurzemes, Alūksnes, Siguldas, Mārupes, Dobeles, Rīgas pašvaldībām, kas īsteno projektus, lai padarītu savu iedzīvotāju ikdienu ērtāku un veicinātu pilsonisko iesaisti.
📜Konkurss “Laba pārvaldība pašvaldībā” ir tiesībsardzes Karina Palkova un Latvijas Pilsoniskā alianse īstenotā iniciatīva, kas ļauj pašvaldībām dalīties ar labās prakses piemēriem ar citām pašvaldībām. Konkurss tiek īstenots pirmo reizi ar ieceri to attīstīt par tradīciju, kas ilgtermiņā stiprina kvalitatīvu, caurskatāmu un uz iedzīvotājiem vērstu pārvaldību visā Latvijā. Tas vienlaikus ir veids, kā novērtēt jau paveikto, kā arī iedrošinājums pašvaldībām turpināt attīstīt mūsdienīgus un cilvēkiem nozīmīgus risinājumus.
🗳️Neatkarīga žūrija līdz 19. jūnijam izvērtēs katru pieteikumu, lai no katras nominācijas izvirzītu 3 labākos. Pēc tam ļausim savu vērtējumu izteikt tās pašvaldības iedzīvotājiem, kur attiecīgā iniciatīva tiek īstenota.