27/05/2026
26.maijā 4.b klase devās uz Mežaparku, kur notika grupas iepazīšanās, komunikācijas un sadarbības treniņš.
Nodarbība, kurā grupai tiek piedāvāti dažādi izaicinājumi, kas prasa kopīgu sadarbību, spēju analizēt savu rīcību, ieklausīties un pieņemt kopīgus lēmumus. Procesu vadīja instruktors, veicinot grupas izaugsmi.
Jēpilni! Iedvesmojoši kopā ar ,,Pelēkais vilks '' instruktoriem.