30/04/2026
Paldies par šo īpašo tikšanos!💛
Saldus 1. vidusskolas salidojums ir aizvadīts, un sirdīs paliek tik daudz skaistu emociju, smaidu un atkalredzēšanās prieka. ✨
Paldies ikvienam, kurš atnāca - absolventiem, skolotājiem, draugiem un visiem, kas palīdzēja radīt šo īpašo atmosfēru. Jūs padarījāt šo dienu un vakaru patiesi neaizmirstamu.
Lai šīs satikšanās sajūta paliek ar mums vēl ilgi… un lai nepaiet pārāk daudz laika līdz nākamajai reizei. 😉
Uz tikšanos atkal! 💛