28/05/2026
Šodien Latvijas Reģionu Apvienība ir īpašs prieks – Edvards Smiltēns LV uzsāk darbu Latvijas tieslietu ministra amatā.
No sirds sveicam un vēlam izturību, gudrību un drosmi šajā atbildīgajā amatā! Lai pietiek spēka pieņemt valstij svarīgus lēmumus, saglabāt taisnīgumu kā galveno vērtību un vienmēr nezaudēt cilvēcību arī sarežģītos brīžos.
Saulkrastu novads vienmēr ir bijusi vieta, kurā dzīvo stipri, darbīgi un mērķtiecīgi cilvēki. Ticam, ka arī turpmāk Edvards ar savu darbu stiprinās Latvijas tiesiskumu, uzticēšanos valstij un sabiedrības drošības sajūtu.
Lai jaunajā amatā izdodas īstenot iecerēto, saglabāt skaidru redzējumu un sajust cilvēku atbalstu visā Latvijā!
Sveiciens un laba vēlējumi no Saulkrastiem! 🇱🇻