27/05/2026
27. maijā Subates pilsētas bibliotēku apmeklēja pansionāta "Miera nams" iemītnieki. Vispirms apskatīja Ņinas Roščenkovas dimanta mozaīku izstādi un aprunājās arī ar pašu gleznu autori. Tad Sensorajā istabā klausījās bibliotekāres grāmatas lasījumu, pēc tam paši izvēlējās grāmatas līdzņemšanai. Un noslēgumā vēl sacentās pužļu likšanā.Prieks par jauki un saturīgi pavadīto laiku!🌞