20/05/2026
!!! Mūsu vieglatlēti izcīna godalgas sacensībās Ozolniekos !!!!
Ozolniekos norisinājušās spraigas un emocijām bagātas vieglatlētikas sacensības, kurās ar lieliskiem panākumiem un plašu medaļu ražu startējuši mūsu sportisti. Jaunieši uzrādīja teicamus rezultātus gan sprinta un izturības skrējienos, gan lēkšanas un mešanas disciplīnās. Īpaši spilgts šis starts izvērtās Emīlijai Komarei (5.klase), kura mājup pārveda trīs augstākā kaluma godalgas. Emīlija izcīnīja 1. vietu 60 metru sprintā, tāllēkšanā un prasīgajā 800 metru distancē.Tāpat ar apbrīnojamu daudzpusību un cīņasparu izcēlās Samanta Sagalata ( 5.klase), kura kāpa uz goda pjedestāla visos trīs pakāpienos: viņai 1. vieta bumbiņas mešanā, 2. vieta tāllēkšanā un 3. vieta 60 metru skrējienā.
Lielisku raksturu un gribu cīnīties līdz pēdējam distances metram nodemonstrēja arī Annija Gasūne (5. klase). Divi apļi stadionā prasa ne tikai izturību, bet arī gudru taktiku, un Annija ar to galā tika izcili, izcīnot godalgoto 3. vietu un bronzas medaļu spraigajā 800 metru skrējienā. Precīzu un spēcīgu sniegumu bumbiņas mešanas sektorā parādīja Kārlis Gultnieks (3. klase). Viņa raidītais rīks lidoja tālu, un Kārlim 3. vietu spēcīgā konkurencē.
Paldies sporta skolotājam Dainim Ruško!